ГОЛОВНА
НАШ ЗАКЛАД
Історія нашого закладу
Як нас знайти?
Сторінка директора
Адміністрація
Наші педагоги Відділ "Розвиваче навчання"
ВІДДІЛ "Мистецтво"
Відділ "Школа рукоділля"
Народний художній колектив "Школа образотворчих мистецтв "Суцвіття"
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН АДМІНІСТРАЦІЄЮ
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
МЕТОДИЧНА РОБОТА
Законодавча база
Сучасне позашкілля
Навчальний процес
Інтерактивні методи навчання
Навчальні програми закладу
Військово-патріотичний напрямок
Фізкультурно-спортивний напрямок
Еколого-натуралістичний напрямок
Гуманітарний напрямок
Художньо-естетичний напрямок
Відділ "Мистецтво"
Зразковий художній колектив "Школа рукоділля"
Народний художній колектив "Школа образотворчих мистецтв "Суцвіття"
Соціально-реабілітаційний напрямок
Інтерактивні форми в управлінні методичною роботою
Школа молодого педагога
Система роботи заступника з навчально-методичної роботи
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо організації роботи з обдарованими дітьми
Перелік нормативної документації
ВИХОВНА РОБОТА
План роботи на місяць Вересень 2018
Жовтень 2018
Листопад 2018
Грудень 2018
Січень 2019
Відділ організаційно-масовий
Національно - патріотичне виховання
Державна та національна символіка
Пристосований дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням "Дружна сімейка"
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
ВІДДІЛ "Мистецтво"
ВІДДІЛ "Розвиваюче навчання"
Зразковий художний колектив "Школа рукоділля"
Народний художній колектив Школа образотворчого мистецтва "Суцвііття"
ДОВГОСТРОКОВІ ПРОГРАМИ ПОЗАШКІЛЛЯ
«СТЕПОВА ЕЛАДА» - культурулогічна програма
Socially Active Marathon / SAM-2019 - для осередків міського самоврядування
«ФОРМУЛА УСПIХУ» - міський інтелектуальний конкурс для старшокласників
«ВIДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ УКРАЇНУ» - міський конкурс для учнів 5-6 класів
«ПІВГОДИНКИ НА ЦІКАВИНКИ» - міський конкурс для учнів 3-4 класів
«Дніпро юнпрес» - міський конкурс дитячо-юнацької медіа творчості
«ЛІДЕР - ФЕСТ» - фестиваль лідерських проектів
ПОЛОЖЕННЯ МІСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-ОГЛЯДУ МОДЕЛЕЙ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «МАКСИМА» («MAXIMA»)
"ЯРИНА" комплексна народознавча програма
«На кращого майстра народних ремесел»
"І ТВОЯ, КОБЗАРЮ, СЛАВА НЕ ВМРЕ, НЕ ПОЛЯЖЕ"
"СВЯТИЙ НАУМ НАВЕДЕ НА УМ" - міське свято
«Собори наших душ»
«І НА ТІМ РУШНИКОВІ» - міська виставка-конкурс з української народної вишивки
«КРОК У МАЙБУТНЄ» - міський дитячий конкурс дизайну та декору
"ПРОЛІСКИ" освітньо - виховна екологічна програма
«МІЙ РІДНИЙ КРАЙ – МОЯ ЗЕМЛЯ»
«ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ – ЗИМОВИЙ БУКЕТ» - міська екологічна виставка-конкурс
«Добро в твоєму сердці» - екологічний проект для шкіл екологічного спрямування та усіх небайдужих
«ВЕСЕЛИЙ ЗООПАРК» - міська виставка домашніх тварин
"СОНЯЧНІ ГРОНА" художньо - естетична програма
"Творче майбутнє"
«ЗОРЯНЕ КОЛО» - огляд-конкурс дитячо-юнацької творчості шкіл та позашкільних закладів м.Дніпро
"Театральні обрії" - міський традиційний дитячий фестиваль
"На подіумі юнь, краса, гармонія" - фестиваль театрів моди та дизайну одягу
"На крилах пісень" - міський фестиваль авторської пісні
НАВЧАННЯ
Мережа гуртків
Народний художній колектив "Школа образотворчих мистецтв "Суцвіття"
"Майстерня кераміки"
"Творча майстерня живопису"
"Творча майстерня різьблення по дереву"
"Майстерня лозоплетіння"
"Майстерня петриківського розпису"
Творча майстерня "Світ графічного дизайну"
"Декоративний розпис" Клуб школярів "Фантазія"
"Студія народної творчості "Соняшник"
" Образотворча студія мистецтв "БАРВІНОК"
"Творча майстерня батику "
"Творча майстерня рисунку"
гурток "Витинанка" IV рік навчання
ВІДДІЛ "Мистецтво"
Музична студія "Мажор"
Народний художній колектив "Шоу-студія "БЕБ"
Народний художній колектив " Театр пісні "Альянс"
Зразковий художній колектив "Хореографічна студія "Грація"
Театральна студія "Успіх"
Театральна студія "Д. Ж. Е. М."
студія танцю "UDANCE"
Циркова студія "Тріумф"
Хореографічний гурток народно - сценічного танцю "ЗОРЯНИЙ"
ВІДДІЛ "Розвиваюче навчання"
"Студія комплексного естетичного виховання Розумійко"
"Логіка. Розвиваючи ігри"
"Англійська мова"
"У світі казок, акторська майстерність"
«Веселі нотки»
«Хореографія»
«Етикет»
"Малюнок"
«Декоративний розпис»
«Паперова пластика, Ліплення»
«Живопис»
«Світ живої природи»
"Країна Веселкова"
" В країні Цікавинки"
"В країні Знань"
"Планета Знаний"
"Пізнайко"
"Центр розвитку і навчання Умка"
"Англійська мова малятам"
"Світ чудес"
"Юні друзі природи"
Школа бойових мистецтв «ЛОТОС»
Секція з джиу - джитсу «SHORI»
Гурток "Шахи"
Зразковий художній колектив "Школа рукоділля"
Театр моди "Шарм"
"Чарівний бісер"
"Вишивка"
Портфоліо керівника гуртка
"В'язання"
"Дитяча творча майстерня"
Гурток "Асоціація молодіжних організацій Шевченківського району «Світ молоді»
Сторінка для лідерів самоврядування
До записної книжки лідера
ДМГО "Асоціація захисту тварин"
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Пошук сайтів at the Educational portal "Класна Оцінка". Приморський район м. Одеса
Сайти: 85
Одеська Маріїнська гімназія
Приморський район м. Одеса
Одеська спеціалізована школа № 10 І-ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна
Приморський район м. Одеса
Одеська спеціалізована школа № 117 І-ІІІ ступенів
Приморський район м. Одеса
Одеська спеціалізована школа № 119 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови
Приморський район м. Одеса
Одеська спеціалізована школа № 121 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов
Приморський район м. Одеса
Одеська спеціалізована школа № 21 І-ІІІ ступенів спортивного напряму
Приморський район м. Одеса
Одеська спеціалізована школа № 35 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови
Приморський район м. Одеса
Одеська спеціалізована школа № 50 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов
Приморський район м. Одеса
Одеська спеціалізована школа № 59 І-ІІІ ступенів олімпійського резерву
Приморський район м. Одеса
Одеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Освітні ресурси та технологічний тренінг» № 94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 1 комбінованого типу
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 107 комбінованого типу
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 111 компенсуючого типу
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 114
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 115
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 117
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 118
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 123
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 135
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 137
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 14
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 142
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 143 комбінованого типу
Приморський район м. Одеса
Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» № 154
Приморський район м. Одеса
Іти на сторінку:
<< Перша
< Попередня
1
2
3
4
Наступна >
Остання >>
8410
8406
8438
8433
8434
8409
8412
8418
8422
8427
8453
8460
8461
8462
8463
8464
8465
8466
8467
8468
8439
8472
8469
8473