Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

План роботи на місяць Вересень 2017

                                                  

ПЛАН

виховної роботи та масових заходів

Комунального позашкільного навчального закладу

«Центр позашкільної роботи № 1»

Дніпропетровської міської ради

ВЕРЕСЕНЬ 2017 р.

 

 

№ з/п

Назва заходу

Дата і час проведення

Назва  гуртка

Відповідальні

01.09.2017 р. (п’ятниця)

1.

Вступна бесіда.

Вирішення організаційних питань гуртка.

15.30

«Пані соломинка»,

к/ш «Фантазія»

Юрченко О.С.

12-15 дітей

2

 

«Яскраві літні канікули» -

організаційний збір-зустріч.

 

18.00

 

Зразковий худ. к-в. хореографічна студія

«Грація»

 

Михайліна М.Д.,

Відмич Н.В.
76 дітей

02.09.2017 р. (субота) 

3.

«Музика! Раді зустрічі з тобою» -

зустріч з учнями та батьками.

 

12.00

Музична студія «Мажор»

Шульман Л.Є.
7 дітей

4.

«Запрошення дітей у гурток»  -привітання.

16.00

«Декоративний розпис»,

к/ш «Фантазія»

Цимбалій Т.І.
15 дітей

03.09.2017 р. (неділя)

5.

«Музика в житті дитини» - бесіда.

12.00

Музична студія «Мажор»

Хорошко І.О.
5 дітей

6.

«Єднаймося в єдину сім’ю» -

зустріч з вихованцями.

12.00

 

Театральна студія «Успіх»

Соломончук І.В.
10 дітей

04.09.2017 р.  (понеділок)

7.

Нарада членів адміністрації.

13.30

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.

8.

Вступне заняття: «Розвиток національних та східних бойових мистецтв на Україні». Безпека під час тренувань.

18.00

 

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букреєв І.Є.
10 дітей

05.09.2017 р.  (вівторок)

9.

 

«Наша студія, це дружна сім`я» - бесіда.

 

15.30

 

ОСМ «Барвінок»

 

Лисенко І.О.
14 дітей

10.

Вступне заняття: «Розвиток національних та східних бойових мистецтв на Україні». Безпека під час тренувань.

16.00

 

17.40

 

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букреєв І.Є.
10 дітей

11.

«Ми – пішоходи!»-

хвилинки спілкування з попередження дорожньо-транспортного травматизму.

 

17.45

 

Зразковий худ. к-в. «Театр пісні «Альянс»

 

Кошара А.В.
15 дітей

06.09.2017 р. (середа)

12.

 

«Зі святом, рідне місто!» - виставка дитячих малюнків присвячена 

до Дня міста

 

15.30

 

ШОМ «Суцвіття»,

ІІІ р.н.,

 «Майстерня живопису»

 

Іващенко О.В.
10 дітей

13.

 

Вступна бесіда: «Джиу-джитсу – стародавнє елітне бойове мистецтво японських самураїв».

 

16.30

 

18.00

Секція

з джиу-джитсу

«Shori»

к/ш «Фенікс»

Чуріков Е.Е.
10 дітей
10 дітей

14.

 

«Що означає бути вихованим?»

- школа ввічливості.

 

18.05

 

 

Зразковий худ. к-в. «Театр пісні «Альянс»

 

Кошара А.В.

15 дітей

 

07.09.2017 р.  (четвер)

15.

 

«З Днем народження, рідне місто!» -

тематична бесіда.

 

15.30

«Журавка»

Фольклорний колектив

 

Ченчик Н.О.
10 дітей

16.

 

«Моє літо-2017» -

зустріч з колективом.

 

18.00

 

 

Народний худ. к-в. «Шоу-студія «Беб»

 

Ткаченко Н.В.

Захорольська А.А.
100 дітей

08.09.2017 р.   (п’ятниця)

17.

«Ой, нумо!» - конкурсно-розважальна програма до Дня фізичної культури та спорту.

 

16.00

Циркова студія

«Тріумф»

к/ш «Фенікс»

Кравченко В.О.
18 дітей

18

 

«На зустріч із друзями».

Зустріч з дітьми, обмін враженнями

від літніх канікул, обговорення планів роботи та поведінки у колективі.

 

16.00

 

 

Хореографічний

ансамбль «Кристал»

 

Ребезова Д.О.
15 дітей

09.09.2017 р. (субота)

19.

«Юні таланти рідному місту!» -участь у міських заходах до Дня міста.

протягом дня

Творчі колективи «ЦПР № 1»

Директор, заступники директора, методисти, завідувачі відділів, культорганізатори, керівники гуртків

50 дітей

20.

 

«Зі святом, рідне місто!» - виставка дитячих малюнків присвячена 

до Дня міста

 

 

18.10

 

ШОМ «Суцвіття»,

ІІІ р.н.,

гур. «Майстерня живопису»

 

 

Іващенко О.В.
10 дітей

10.09. 2017 р. (неділя)

21.

Підготовка до Всеукраїнської акції: «Годівничка».

Протягом місяця

 

«Юні друзі природи»

Постол С.І.
21 дитина

11.09.2017 р.  (понеділок)

22.

Засідання педагогічної ради.

13.00

Педагогічні працівники

 

Михайлова Л.І.

заступники директора

 

 

12.09.2017 р. (вівторок)

 

 

23.

Засідання педагогів-організаторів з вирішення організаційних питань

та ознайомлення з планом роботи молодіжної організації Шевченківського району «Світ молоді»

на 2017-2018 н.р.

14.00

 

педагоги-організатори навчальних закладів району

 

Маліновська І.В.

18  педагогів

 

24.

 

«Праця-найголовніше в моєму житті» бесіда-обговорення.

 

15.30

 

ШОМ «Суцвіття»,

ІІ р.н.

 

Лисенко І.О.
12 дітей

13.09.2017 р. (середа)

25.

Урок-подорож: «Вирушаємо в похід за знаннями у країну Англендію».

15.00

«Англійська мова малятам»

 

Бубнова Л.І.
15 дітей

                                                                         14.09.2017 р.  (четвер)

 

26.

 

«Домашні обереги» - виховний захід.

 

17.15

 

«Чарівний бісер»

Лепетуха Т.С.
15 дітей

 

 

27.

 

 

«День літнього іменинника» - святковий захід.

 

 

18.00

 

 

Народний худ.к-в. «Шоу-студія «Беб»

 

Ткаченко Н.В.,

Захорольська А.А.
30 дітей

15.09.2017 р.  (п’ятниця)

28.

Урочисте свято з нагоди початку навчального 2017-2018 року в

«ЦПР № 1» - «Свято йде – всім радість несе!»

Виставки дитячих робіт з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

Виставка домашніх та екзотичних тварин.

 Святкова театралізовано-концертна програма. 

 

 

15.00

 

 

 

16.00

Вихованці гуртків, творчі колективи, культорганізатори КПНЗ «ЦПР № 1»

ДМР

Директор, заступники директора, методисти, завідувачі відділів, культорганізатори, керівники гуртків
400-450 дітей

29.

Урочисте свято з нагоди початку навчального року у ЦПР.

Зустріч з вихованцями.

 

16.00

 

«В’язання»

 

Мешечко Л.М.
10 дітей

30.

Школа ввічливості: «Що означає бути вихованим?»

18.00

 

«Світ Чудес»

к/ш «Фенікс»

 

Мойсова М.Ю.

10 дітей

16.09.2017 р.  (субота)

 

31.

«Новий навчальний рік – нові звершення та досягнення» - тематична бесіда.

 

9.00

ШОМ «Суцвіття»,

«Майстерня лозоплетіння»

 

Мукасєєва Л.Н.
6 дітей

 

32.

Свято: «Ласкаво просимо до «Умки!»

10.00

 

Центр розвитку

і навчання «Умка»

Левіна О.В.
14 дітей

 

33.

 

«Вітаємо літніх іменинників» -

свято в колективі.


11.00

 

Танцювальна студія

 «UDANCE»

к/ш «Гармонія»

 

Тарасевич С.С.
30 дітей

 

34.

 

Виховна година: «Моя Україна красива і вільна, я з нею пов’язую долю свою».

 

13.00

«Декоративний розпис»,

к/ш «Фантазія»

 

Цимбалій Т.І.
20 дітей

17.09.2017 р.  (неділя)

 

35.

 

«Запальні серця»-

розважальна програма.

 

13.00

 

Зразковий худ. к-в. «Театр пісні «Альянс»

 

Стернад Н.А.
15 дітей

18.09.2017 р.  (понеділок)

 

36.

 

Свято відкриття нового учбового року

 

10.00

 

ШКЕВ

Михайлова Л.І.,
культорганізатори,
керівники гуртків

70 дітей

 

37.

 

Засідання методичної ради.

 

13.00

Педагогічні працівники

 

Тонконог Н.Л.

 

38.

День знайомств у гуртку:

«Подорож  до  «Країни Знань».

 

15.30

«Пізнайко»

Богиня В.М.
16 дітей

 

39.

«Дніпро – моя гордість!» - виховна бесіда до Дня міста.

 

16.00

Театр моди «Шарм»

Щербакова С.В.
10 дітей

 

 

40.

Вступне заняття: «Розвиток національних та східних бойових мистецтв на Україні». Безпека під час тренувань.

16.30

 

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букреєв І.Є.
10 дітей

 

41.

 

Уроки безпеки для дітей: «Абетка безпеки» .

 

час узгод.

«Дитяча творча майстерня»,

к/ш «Гармонія»

 

Велика В.М.
20 дітей

19.09.2017 р.  (вівторок)

 

42.

День знайомств у гуртку:

«Добрий день, «Країна Веселкова!».

10.00

 «Країна Веселкова»

Юрко А.І.
16 дітей

 

43.

День знайомств у колективі:

«Ми – майбутні школярі».

12.30

 

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.
16 дітей

 

44.

Міжнародний день грамотності: «Дзвенить струмочком рідна мова».

15.30

ШОМ «Суцвіття»,

ІV р.н.

Похилько О.А.
10 дітей

 

45.

 

Урок-подорож: «Планета Знань».

15.30

«Планета Знань»

Малініна Г.М.
16 дітей

 

46.

 

Година спілкування: «Моя родина»,

 

17.15

 

ОСМ «Барвінок»

Козинець Ю.П.
10 дітей

20.09.2017 р. (середа)

 

 

47.

 

Проведення заняття на тему:

 «Ми – нація єдина».

 

15.30

ШОМ «Суцвіття»,

 «Майстерня різьблення по дереву»

 

Похилько О.А.
10 дітей

 

48.

 

Година спілкування: «День міста».

 

 

17.35

ШОМ «Суцвіття», «Майстерня петриківського розпису»

 

Козинець Ю.П.
10 дітей

21.09.2017 р. (четвер)

 

49.

 

«Добро і краса» -

бесіда до Міжнародного Дня миру.

 

16.00

Циркова студія

«Тріумф»

к/ш «Фенікс»

 

Кравченко В.О.
18 дітей

 

50.

Бесіда на тему: «Україна – це моя родина».

 

17.30

«Планета Знань»

Малініна Г.М.
16 дітей

22.09.2017 р.  (п’ятниця)

 

51.

 

Районний відбірковий тур фестивалю авторської пісні: «На крилах пісень».

 

14.00

учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В., Жадан І.В.

20 дітей

23. 09.2017 р. (субота)

 

52

Що означає бути здоровим?» - хвилина спілкування.

10.00

 

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букреєв І.Є.
10 дітей

 

 

53.

 

«Творчість і  креативність

в житті людини» - виховна бесіда.

 

13.00

 

«Декоративний розпис»,

к/ш «Фантазія»

 

 

Цимбалій Т.І.
20 дітей

24.09 2017 р. (неділя)

 

54.

«У країні добрих та ввічливих людей» - година спілкування.

 

11.00

 

«Вишивка»

Макаренко С.П.
6 дітей

25.09.2017  р. (понеділок)

 

55.

 

Засідання атестаційної комісії.

 

13.00

Педагогічні працівники

 

Тонконог Н.Л.

 

56.

Виховна бесіда до Міжнародного Дня людей похилого віку: «Неси тепло в малих долоньках».

 

15.30

«Дитяча творча майстерня»,

к/ш «Гармонія»

 

Велика В.М.
20 дітей

26.09.2017 р. (вівторок)

 

57.

Виховна година:

«Краса, пошуки прекрасного».

 

12.30

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.
18 дітей

 

58.

Тематична бесіда про сімейні відносини у родині: «Українська сім’я – основа держави».

 

12.35

 

«Країна Веселкова»

 

Юрко А.І.
16 дітей

27.09.2017 р.  (середа)

59.

Пропагування роботи гуртка у школах ж\м  Тополя.

Протягом місяця

«Юні друзі природи»

 

Постол С.І.

28.09.2017 р.  (четвер)

 

60.

Тематичне заняття:

«Символи нашої країни!»

12.00

 

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.
18 дітей

29.09.2017 р. (п’ятниця)

 

 

61.

Виборча кампанія

до районної ради лідерів.

14.00

 

учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.

педагоги-організатори,

20-40 дітей

 

62.

Тематичне бесіда: «Грамоти вчитися, завжди знадобиться».

 

15.30

«Пізнайко»

Богиня В.М.
16 дітей

30.09.2017 р.  (субота)

63.

Спортивні змагання: «Спритні та сильні».

 

10.00

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букреєв І.Є.
10 дітей

64.

 

Участь у міському  фестивалі авторської пісні: «На крилах пісень».

 

дата, час узгод.

учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В., Жадан І.В.

3-5 дітей

65.

Бесіда: «Все ж ми учні!» - правила поведінки у колективі.

дата, час узгод.

«В країні Знань»

Седнєва О.О.
16 дітей

66.

Ігрова програма: «Давайте дружно будем жить и нашей дружбой дорожить!»

дата, час узгод.

«В країні Знань»

Седнєва О.О.
16 дітей

67.

Участь у екологічному проекті: «Добро в твоєму серці».

постійно

«Юні друзі природи»

Постол С.І.
21 дитина

 

68.

Районний відбірко вий тур до обласного конкурсу дитячої творчості на кращого юного майстра народних ремесл.

дата, час узгод.

Народ. худ. к-в.
ШОМ «Суцвіття»

Усенко Ю.В.