Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Творче об'єднання "Мистецтво"

Розклад занять у гуртках

творчого об’єднання «Мистецтво»

ІІ півріччя 2017-2018 навчальний рік

 

П.І.Б. керівника

каб.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Зразковий художній колектив Театр-Пісні «Альянс»

1.

Жадан

Іріна

Вікторівна

 

акомпаніатор

11

молодша

(Стернад Н.А.)

15.00 – 15.45

15.45 – 16.30

середня гр.

(Кошара А.В.)

16.35 – 17.20

17.20 – 18.05

середня гр. (Кошара А.В.)

15.20 - 16.15

16.15 - 17.00

 

середня гр.

(Кошара А.В.)

15.30 – 16.15

16.15 – 17.00

молодша гр.

(Кошара А.В.)

17.05 - 17.50

17.50 - 18.35

молодша

(Стернад Н.А.)

15.00 - 15.45

15.45 - 16.30

 

 

2.

Стернад

Наталія

Анатоліївна

11

серед. гр.

15.00 - 15.45

15.45 - 16.30

молод. гр. 16.35 - 17.05

17.05 - 17.35

старш. гр.

17.40 - 18.25

18.25 - 19.10 19.15 - 20.00

молодша.гр. 15.15 - 15.45

15.45 - 16.15

інд. заняття

16.20 - 17.05

старша.гр. 17.10 - 17.55

17.55 - 18.40

основна гр.

18.45 - 19.30

19.30 - 20.15

 

 

серед. гр.

15.00 - 15.45

15.45 - 16.30

інд. заняття

16.35 - 17.20

 

мол. гр.хор.

10.00 - 10.30

10.30- 11.00

осн гр.хор.

11.05 - 11.50

11.50 - 12.35

старш. гр. хор.

12.40 - 13.25

13.25 - 14.10

дует стар хор.

14.15 - 15.00

серед. гр. хор.

15.05 - 15.50

15.50 - 16.35

3.

Кошара

Алевтина

Володимирівна

11

інд. заняття

15.45 – 16.30

старша гр.

16.35 – 17.20

17.20 – 18.05

підготовча гр.

18.10 – 18.55

середня гр.

15.20 - 16.15

16.15 - 17.00

інд. заняття

17.05 - 17.50

молодша гр.

17.55 - 18.40

18.30 – 19.25

інд. заняття

19.30 – 20.15

інд. заняття

15.40 – 16.25

старша гр.

16.30 – 17.15

17.15 – 18.00

підгот. гр.

18.05 - 18.50

дует

14.40 - 15.25

середня гр.

15.30 - 16.15

16.15 - 17.00

молодша гр.

17.05 - 17.50

17.50 – 18.35

 

 

 

4.

Сафронова

Катерина

Вадимівна

хореограф

11

 

 

молодша гр.

15.30 - 16.15

16.15 – 17.00

підготов. гр.

17.05 - 17.50

середня гр.

17.55 - 18.40

18.40 - 19.25

дует середня

19.30 - 20.15

 

 

 

молодша. гр. хореографія

10.00 - 10.30

10.30 - 11.00

основ. склад.

хореографія

11.05 - 12.50

11.50 - 12.35

старша гр. хореографія

12.40 - 13.25

13.25 – 14.10

дует старша хореографія

14.15 – 15.00

середня гр. хореографія

15.05 - 15.50

15.50 – 16.35

старша гр.

(Кошара А.В)

16.40 - 17.25

17.25 – 18.10

дует

(Кошара А.В.)

18.15 – 19.00

Народний художній колектив Шоу – студія «БЄБ»

1.

Ткаченко

Наталія

Вікторівна

1

серед . гр.

14.20 - 15.05

15.05 - 15.50

старша гр.

16.00 - 16.45

16.45 - 17.30

мол. гр.

17.40 - 18.15

основ. склад

18.25 - 19.10

19.10 - 19.55

19.55 - 20.40

 

серед . гр.

14.20 - 15.05

15.05 - 15.50

старша гр.

16.00 - 16.45

16.45 - 17.30

17.30 - 18.15

основ. склад

18.25 - 19.10

19.10 - 19.55

19.55 - 20.40

молод. гр.

13.50 - 14.25

14.25 - 15.00

серед. гр.

15.20 - 16.05

16.05 - 16.50

старша гр.

17.00 - 17.45

17.45 - 18.30

основ. склад

18.40 - 19.25

19.25 - 20.10

 

 

 

2.

Захорольська

Анастасія

Андріївна

1

старша гр.

16.45 - 17.30

мол. гр.

17.40 - 18.15

18.25 - 19.00

основ. склад

19.10 - 19.55

19.55 - 20.40

 

серед . гр.

15.05-15.50

старша гр.

16.00-16.45

16.45-17.30

17.30-18.15

основ. склад

18.25-19.10

19.10-19.55

19.55-20.40

молод. гр.

13.50-14.25

14.25-15.00

основ. склад

18.40-19.25

19.25-20.10

 

молод. гр.

09.00-09.35

09.35-10.10

 

3.

Кравченко

Віра

Олександрівна

акробатика

3\1

 

 

 

 

 

молод.  гр.

10.20 - 10.55

10.55 - 11.30

серед.гр.

12.00 - 12.45

12.45 - 13.30

старша гр.

13.40 - 14.25

14.25 - 15.10

 

Зразковий художній колектив Хореографічна студія «Грація»

1.

Сверчкова

Яна

Олегівна

1

 

мол. гр.

14.45-15.30

15.30-16.15

серед. гр.

16.25 - 17.10

17.10 - 17.55

старш. гр.

18.05 - 18.50

18.50 - 19.35

19.35 - 20.20

 

мол. гр.

15.00 - 15.45

15.45 - 16.30

старша гр.

17.00 - 17.45

17.45 - 18.30

підгот. гр

18.40 - 19.25

19.25 - 20.10

мол. гр.

15.00 - 15.45

15.45 - 16.30

серед. гр.

16.40 - 17.25

17.25 - 18.10

старш. гр.

18.20 - 19.05

19.05 - 19.50

підгот. гр.

12.15 - 13.00 13.00 - 13.45

серед. гр.

14.00 - 14.45

14.45 - 15.30

15.30 - 16.15

 

 

2.

Відмич

Наталія

Валентинівна

1

 

мол. гр.

14.45 - 15.30

15.30 - 16.15

серед. гр.

16.25 - 17.10

17.10 - 17.55

старш. гр.

18.05 - 18.50

18.50 - 19.35

19.35 - 20.20

 

мол. гр.

15.00 - 15.45

15.45 - 16.30

старша гр.

17.00 - 17.45

17.45 - 18.30

підгот. гр

18.40 - 19.25

19.25 - 20.10

мол. гр.

15.00 - 15.45

15.45 - 16.30

серед. гр.

16.40 - 17.25

17.25 - 18.10

старш. гр.

18.20 - 19.05

19.05 - 19.50

серед. гр.

14.00 - 14.45

14.45 - 15.30

15.30 - 16.15

 

3.

Кравченко

Віра

Олександрівна

акробатика

3\1

 

молодша гр.

17.10-17.55

17.55-18.40

 

середня гр.

17.00-17.45

17.45-18.30

 

підгот. гр.

15.20-16.05

 

Хореографічний ансамбль «Кристал»

1.

Овечко

Вікторія

Петрівна

22

старша гр.

15.30-16.15

16.15-17.00

молодша гр.

17.15-17.45

17.45-18.15

серед. гр.

18.30-19.15

19.15-20.00

 

старша гр.

15.30-16.15

16.15-17.00

молодша гр.

17.15-17.45

17.45-18.15

серед. гр.

18.30-19.15

19.15-20.00

 

старша гр.

15.30-16.15

16.15-17.00

молодша гр.

17.15-17.45

17.45-18.15

серед. гр.

18.30-19.15

19.15-20.00

 

 

2

Ребезова

Діана

Олегівна

22

молодша гр.

17.15-17.45

17.45-18.15

серед. гр.

18.30-19.15

19.15-20.00

 

молодша гр.

17.15-17.45

17.45-18.15

серед. гр.

18.30-19.15

19.15-20.00

 

 

 

 

 

Музична студія «Мажор»

1.

Шульман

Любов

Єгорівна

14

інд. зан.

12.40-13.25

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

15.55-16.40

16.45-17.30

18.00-18.45

 

 

інд. зан.

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

16.00-16.45

16.50-17.35

18.00-18.45

 

сольфед. молод. гр.

09.30-10.15

сольфед. старша гр.

10.20-11.05

11.10-11.55

муз. літ (6кл.)

12.00-12.45

сольфед. серед.гр.

13.00-13.45

13.50-14.35

інд. зан.

14.45-15.30

 

2.

Хорошко

Ірина

лексіївна

15

 

 

 

 

 

інд. зан.

14.00 - 14.45

15.00 - 15.45

16.00 - 16.45

17.00 - 17.45

інд. зан.

09.00 - 09.45

09.45 - 10.30

10.35 - 11.20

11.25 - 12.10

12.15 - 13.00

13.05 - 13.50

Театральна студія «Успіх»

1.

Соломончук

Ірина

Віталіївна

Акт.

зала

 

молодша гр.

15.00 - 15.45

15.45 - 16.30

середня гр.

16.40 – 17.25

17.25 – 18.10

старша гр.

18.20 – 19.05

19.05 – 19.50

 

молодша гр.

15.00 - 15.45

15.45 - 16.30

середня гр.

16.40 – 17.25

17.25 – 18.10

старша гр.

18.20 – 19.05

19.05 – 19.50

 

 

 

 

 

 

 

молодша гр.

12.00 - 12.45

12.45 - 13.30

середня гр.

13.40 – 14.25

14.25 – 15.10

старша гр.

15.20 – 16.05

16.05 – 16.50

Театральна студія «Д.Ж.Е.М.»

1.

Соломончук

Ірина

Віталіївна

Акт.

зала

15.30-16.15

16.20-17.05

17.10-17.55

 

15.30-16.15

16.20-17.05

17.10-17.55

 

 

 

 

 

Клуб школяра «Гармонія»

м. Дніпро ж\м Тополя – 1 вул. Запорізьке шосе 40

Танцювальна студія «UDANCE»

1.

Тарасевич

Світлана

Сергіївна

 

 

серед. гр.

17.00-17.45

17.45-18.30

молодша гр.

18.40-19.10

19.10-19.40

 

серед.гр. 17.00-17.45

17.45-18.30

молодша гр.

18.40-19.10

19.10-19.40

 

серед.гр

10.30-11.15

11.15-12.00

молодша.гр 12.10-12.40

12.40-13.10

 

Клуб школяра «Гармонія»

м. Дніпро ж\м Тополя – 1 вул. Запорізьке шосе, 40

Хореографічний ансамбль «ЗОРЯНИЙ»

1.

Погребняк

Раїса

Сергіївна

середня гр.

16.15 - 17.00

17.20 - 18.05

молодша гр.

18.00 - 18.45

19.45 -19.30

 

середня гр.

16.15 - 17.00

17.20 - 18.05

молодша гр.

18.00 - 18.45

19.45 -19.30

 

середня гр.

16.30-17.15

молодша гр.

17.30-18.15

 

 

Клуб школяра «Фенікс»

м. Дніпро ж\м Тополя – 1 вул. Запорізьке шосе, 48

Циркова студія «Триумф»

1.

Кравченко

Віра

Олександрівна

підгот. гр.

15.30-16.00

16.05-16.35

молодша гр.

15.30-16.15

16.15-17.00

 

підгот. гр.

15.30-16.00

молодша гр.

15.30-16.15

16.15-17.00