Мережа гуртків

Мережа гуртків і секцій

Комунального позашкільного навчального закладу

«Центр позашкільної роботи № 1»

Дніпропетровської міської ради

за бюджетні кошти

2018-2019 навчальний рік.

 

Художньо-естетичний

образотворчий

Гурток «Живопис. Композиція»

Похилько О.А.

Іващенко О.В.

Скульська Т.О.

Гурток «Рисунок»

Похилько О.А.

Іващенко О.В.

Скульська Т.О.

Козинець Ю.П.

Гурток «Графіка»

Скульська Т.О.

Гурток "Світ графічного дизайну"

Скульська Т.О.

Образотворча студія "Барвінок"

Козинець Ю.П.

Лисенко І.О.

Декоративно-ужитковий

Гурток "Лозоплетіння"

Мукасєєва Л.Н.

Гурток «Різьблення по дереву»

Похилько О.А.

Гурток "Витинанка"

Іващенко О.В.

Гурток "Декоративний розпис"

Цимбалій Т.І.

Гурток "Петриківський розпис"

Козинець Ю.П.

Гурток "Батік"

Похилько О.А.

Студія народної творчості "Соняшник"

Іващенко О.В.

Гурток "Кераміка"

Лисенко І.О.

Гурток "Вишивка"

Макаренко С.П.

Гурток "В'язання"

Мешечко Л.М.

Гурток народної іграшки "Дитяча творча майстерня"

Велика В.М.

Гурток "Чарівний бісер"

Лепетуха Т.С.

Театр моди "Шарм" гурток "

Конструювання та моделювання одягу"

Щербакова С.В.

Гурток "Історія костюму"

Щербакова С.В.

Гурток "Хореографія"

Відмич Н.В.

Гурток "Техніка ходи"

Відмич Н.В.

Вокальний

Театр пісні "Альянс"

Стернад Н.А.

Жадан І.В. (акомп.)

"Альянс voices" (вокал)

Кошара А.В

Жадан І.В. (акомп.)

Театр пісні "Альянс"

"Альянс voices" (хореографія)

Стернад Н.А.

Власова М.А.

Хореографічний

Шоу-студія "БЕБ" (хореографія)

Ткаченко Н.В.

Захорольська А.А.

Шоу-студія "БЕБ" (акробатика)

Кравченко В.О.

Хореографічна студія "Грація" (хореографія)

Відмич Н.В.

Свєрчкова Я.О.

Хореографічна студія "Грація" (акробатика)

Кравченко В.О.

Хореографічна студія сучасного танцю "UDANCE"

Тарасевич С.С.

Хореографічний гурток народно-сценічного танцю "Зоряний"

Погребняк Р.С.

Театральний

Театральна студія "Успіх"

Соломончук І.В.

Театральна студія "Д.Ж.Е.М."

Цирковий

Циркова студія "Тріумф"

Кравченко В.О.

Музичний

Музична студія "Мажор"

гурток "Фортепіано"

Шульман Л.Є.

Хорошко І.О.

Гурток "Сольфеджіо"

Шульман Л.Є

Гурток "Музична література"

Шульман Л.Є.

Еколого-натуралістичний

загально-біологічний

Гурток "Юні друзі природи"

Постол С.І.

Фізкультурно-спортивний

Секція  джиу-джитсу

Павлов О.В.

Секція бойових мистецтв "Лотос" гурток "Контактне карате, кунг-фу"

Букреєв І.Є.

Гурток "Шахи"

Чобіток Я.Я.

Військово-патріотичний

Секція бойових мистецтв "Лотос" гурток "Козацький двобій"

Букреєв І.Є.

Науково-технічний

початково-технічний

Гурток "Повітряні змії "Flaer"

Дуленко О.А.

Гуманітарний

філологічний

Гурток "Англійська мова"

Бубнова Л.І.

Соціально-реабілітаційний

лідери

Гурток "Асоціація молодіжних організацій "Світ молоді"

Маліновська І.В.

ранній розвиток

Гурток із народознавства "Країна Веселкова"

Юрко А.І.

Гурток "Світ чудес"

Мойсова М.Ю.

Гурток із народознавства "В країні Цікавинки"

Тонконог Н.Л.

Гурток інтелектуального розвитку "Планета Знань"

Малініна Г.М.

Гурток інтелектуального розвитку "В країні Знань"

Седнєва О.О.

Гурток всебічного розвитку дошкільників "Пізнайко"

Богиня В.М.

Гурток всебічного розвитку дошкільників "Центр розвитку і навчання "Умка"

Левіна О.В.

Гурток всебічного розвитку

"Студія комплексного естетичного виховання "

 гурток "У світі казок"

Усенко Ю.В.

Хореографія

Погребняк Р.С.

Шульман Л.Є. (акомп.)

Веселі нотки

Левіна О.В.

Англійська мова малятам

Бубнова Л.І.

Логіка, розвиваючі ігри

Михайлова Л.І.

Малювання

Іващенко О.В.

Ліплення

Іващенко О.В.

Світ живої природи

Усенко Ю.В.

Декоративний розпис

Цимбалій Т.І.

Естетика та етика поведінки дошкільника

Усенко Ю.В.