Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Мережа гуртків

Мережа гуртків і секцій

Комунального позашкільного навчального закладу

«Центр позашкільної роботи № 1»

Дніпропетровської міської ради

за бюджетні кошти

2017-2018 навчальний рік.

 

 

Військово-патріотичний напрямок

«Козацький двобій»

Букреєв Ігор Євгенович

Фізкультурно-спортивний напрямок

«Контактне карате. Кунг-фу»

Букреєв Ігор Євгенович

Секція з джиу -  джитсу «SHORI»

Чуріков Едуард Едуардович

«Шахи»

Чобіток Яків Якович

Циркова студія «Триумф»

Кравченко Віра Олександрівна

Еколого-натуралістичний напрямок

«Юні друзі природи»

Постол Світлана Іванівна

«Асоціація захисту тварин»

Постол Світлана Іванівна

Гуманітарний напрямок

«Країна Веселкова»

Юрко Альона Іванівна

«В країні Знань»

Седнєва Олена Олексіївна

«В країні Цікавинки»

Тонконог Наталія Леонідівна

«Пізнайко»

Богиня Валентина Миколаївна

«Планета Знань»

Малініна Галина Миколаївна

«Світ чудес»

Мойсова Майя  Юріївна

«Англійська мова»

Бубнова Людмила Іванівна

Школа комплексного естетичного виховання

Керівник Михайлова Людмила Іванівна

«У світі казок»

Усенко Юлія Володимирівна

«Естетика та етика поведінки дошкільника»

Усенко Юлія Володимирівна

«Світ живої природи»

Усенко Юлія Володимирівна

«Веселі нотки»

Левіна Олена Василівна

«Хореографія»

Трофімова Катерина Вадимівна

«Англійська мова малятам»

Бубнова Людмила Іванівна

«Логіка. Розвиваючі ігри»

Михайлова Людмила Іванівна

«Малювання»

Іващенко Ольга  Володимирівна

«Ліплення»

Іващенко Ольга  Володимирівна

«Декоративний розпис»

Цимбалій Тетяна  Іванівна

Центр розвитку і навчання «Умка»

Керівник

 Левіна ОленаВасилівна

«Я пізнаю світ» (розвиток зв’язного мовлення)

«Я моделюю світ» (формування математичних уявлень)

«Синтез мистецтв»

«Цікава оллектив»

Художньо-естетичний

Народний художній оллектив

Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»

 

«Живопис. Композиція»

Іващенко Ольга Володимирівна

Скульська Тетяна Олександрівна

Лисенко Інна Олександрівна

Похилько Оксана Андріївна

«Петриківський розпис»

Козинець Юлія Павлівна

«Лозоплетіння»

Мукасєєва Любов Никифорівна

«Декоративний розпис»

Цимбалій Тетяна Іванівна

«Різьблення по дереву»

Похилько Оксана Андріївна

«Витинанка»

Іващенко Ольга Володимирівна

«Кераміка»

Лисенко Інна Олександрівна

«Рисунок»

Іващенко Ольга Володимирівна

Скульська Тетяна Олександрівна

Лисенко Інна Олександрівна

Похилько Оксана Андріївна

«Графіка»

Скульська Тетяна Олександрівна

«Світ графічного дизайну»

Скульська Тетяна Олександрівна

«Батік»

Похилько Оксана Андріївна

Студія народної творчості «Соняшник»

Іващенко Ольга Володимирівна

Студія образотворчих мистецтв

«Барвінок»

Лисенко Інна Олександрівна

Козинець Юлія Павлівна

«Пані Соломинка»

Юрченко Олеся Сергіївна

Зразковий художній оллектив

«Школа рукоділля»

«Вишивка»

Макаренко Світлана Петрівна

«В’язання»

Мешечко Людмила Михайлівна

«Дитяча творча майстерня»

Велика Валентина Миколаївна

«Чарівний бісер»

Лепетуха Тетяна Станіславівна

«Театр моди «Шарм»

Щербакова Світлана  Володимирівна

«Конструювання та моделювання одягу»

«Дизайн»

Щербакова Світлана  Володимирівна

«Візаж»

Щербакова Світлана  Володимирівна

«Хореографія»

Відмич Наталія Валентинівна

«Техніка ходи»

Відмич Наталія Валентинівна

Зразковий художній колектив

«Театр пісні «Альянс»

«Вокал»

Стернад Наталія Анатоліївна

Кошара Алевтина Володимирівна

Жадан Ірина  Вікторівна (акомпоніатор)

«Хореографія»

Стернад Наталія Анатоліївна

Трофимова Катерина Вадимівна

Народний художній колектив

Шоу-студія «Беб»

 «Хореографія»

Ткаченко Наталія Вікторівна

Захорольська Анастасія Андріївна

«Акробатика»

 Кравченко Віра Олександрівна

Зразковий художній колектив

Хореографічна студія «Грація»

«Хореографія»

Міхайліна Марина Дмитрівна

Відмич Наталія Валентинівна

Хореографічна студія «UDANCE»

Міщенко Викторія Валеріївна

Театральна студія «Успіх»

Соломончук Ірина Віталіївна

Театральна студія «Д.Ж.Е.М.»

Соломончук Ірина Віталіївна

Хореографічний ансамбль «Кристал»

Овечко Вікторія  Петрівна

Ребезова Дар’я Олегівна

Хореографічний ансамбль народного танцю «Зоряний»

Погребняк Раїса Сергіївна

Фольклорний колектив «Журавка»

Ченчик Наталія Олександрівна

Музична студія «Мажор»

«Фортепіано»

Шульман Любов Єгорівна

Хорошко Ірина Олексіївна

«Сольфеджіо»

Шульман Любов Єгорівна

«Музична

література»

Шульман Любов Єгорівна

Соціально-реабілітаційний

Асоціація  молодіжних організацій

«Світ молоді»

Маліновська Інна Вікторівна