Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Відділ "Розвиваюче навчання"

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

у гуртках всебічного розвитку дошкільника

у І півріччі 2017 - 2018 н.р.

з/п

П.І.Б.

керівника

каб.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

«В країні Цікавинки»

 

1.

Тонконог

Наталія

Леонідівна

23

 

10.00 - 10.30

10.40 - 11.10

11.25 - 11.55

12.00 - 12.30

12.35 - 13.05

 

10.00 - 10.30

10.40 - 11.10

11.25 - 11.55

12.00 - 12.30

 

 

 

 

«Країна Веселкова»

 

1.

Юрко

Альона

Іванівна

12

 

10.00 - 10.30

10.40 - 11.10

11.20 - 11.50

12.00 - 12.30

 

10.00 - 10.30

10.40 - 11.10

11.25 - 11.55

12.05 - 12.35

12.45 - 13.15

 

 

 

 

«Пізнайко»

 

1.

Богиня

Валентина

Миколаївна

12

15.30 - 16.00

16.10 - 16.40

16.55 - 17.25

17.35 - 18.05

 

 

 

15.30 - 16.00

16.10 - 16.40

16.55 - 17.25

17.35 - 18.05

18.15 - 18.45

 

 

 

«В стране Знаний»

 

1.

Седнєва

Олена

Олексіївна

12

9.30 - 10.00

10.15 - 10.45

11.00 - 11.30

11.45 - 12.15

 

 

 

10.00 - 10.30

10.45 - 11.15

11.30 - 12.00

12.15 - 12.45

13.00 - 13.30

 

 

 

«Планета Знань»

 

1.

Малініна

Галина

Миколаївна

12

 

15.30 -16.00

16.10-16.40

16.55-17.25

17.35-18.05

 

 

 

15.30-16.00

16.10-16.40

16.55-17.25

17.35-18.05

18.15-18.45

 

 

 

 

Центр розвитку і навчання «Умка»

 

1.

Левіна

Олена

Василівна

23

 

Молодша

. група 1

16.00-16.30

16.35-17.05

17.10-17.40

 

 

 

Молодша

група 2

9.00-9.30

9.35-10.05

10.10-10.40

Молодша

група 2

9.00-9.30

9.35-10.05

10.10-10.40

 

Старша

 група 1

17.45-18.15

18.20-18.50

18.55-19.25

Молодша

група 1

10.45-11.15

11.20-11.50

11.55-12.25

Старша

 група 1

10.45-11.15

11.20-11.50

11.55-12.25

 

Старша

група 2

12.30-13.00

13.05-13.35

13.40-14.10

 

Старша

група 2

12.30-13.00

13.05-13.35

13.40-14.10

 

Школа бойових мистецтв «Лотос»

 

1.

Букрєєв

Ігор

Євгенович

3

Підготовча група

16.00-16.35

16.40-17.15

Молодша група

16.00-16.45

16.50-17.35

Підготовча група

16.00-16.35

16.40-17.15

Молодша група

16.00-16.45

16.50-17.35

Підготовча група

16.00-16.35

16.40-17.15

Молодша група

10.00-10.45

10.50-11.35

 

 

Середня група

17.30-18.15

18.20-19.05

Старша група

17.40-18.25

18.30-19.15

19.20-20.05

Середня група

17.30-18.15

18.20-19.05

Старша

група

17.40-18.25

18.30-19.15

19.20-20.05

Середня група

17.30-18.15

18.20-19.05

Старша група

12.00-12.45

12.50-13.35

 

Гурток «Юні друзі природи»

 

1.

Постол

Світлана

Іванівна

17

 

 

 

 

Індивідуальні заняття

16.00 - 16.45

17.00 - 17.45

ІІ рік нав.

09.00 - 09.45

10.00 - 10.45

11.00 - 11.45

І рік нав.

12.00-12.45

13.00-13.45

ІІ рік нав.

13.00-13.45

14.00-14.45

15.00-15.45

І рік нав.

16.00-16.45

17.00-17.45

 

Діт-й.

будинок

№ 1

ІІ рік нав.

16.00 - 16.45

17.00 - 17.45

 

 

ІІ рік нав.

16.00 - 16.45

17.00 - 17.45

 

 

 

 

Гурток «Англійська мова»

 

1.

Бубнова

Людмила

Іванівна

20

І рік нав.

14.00-14.30

14.35-15.05

ІІ рік нав.

15.10-15.55

ІІІ рік нав.

16.00-16.45

 

І рік нав.

14.00-14.30

14.35-15.05

ІІ рік нав.

15.10-15.55

ІІІ рік нав.

16.00-16.45

 

І рік нав.

14.00-14.30

14.35-15.05

ІІ рік нав.

15.10-15.55

ІІІ рік нав.

16.00-16.45

 

 

 

Гурток «Школа комплексного естетичного виховання»

 

Години

занять

І група

II рік навчання

ІІ група

I рік навчання

ІІІ група

I рік навчання

ІV група

I рік навчання

 

Понеділок

 

8.30-9.00

Ліплення/паперова пластика

 

 

 

 

9.05-9.35

Англійська мова

Ліплення/ паперова пластика

 

 

 

9.40-10.10

Світ казок

Англійська мова

Ліплення/ паперова пластика

 

 

10.15-10.45

Декоративний розпис

Світ казок

Англійська мова

Ліплення/ паперова пластика

 

10.50-11.20

Хореографія

Декоративний розпис

Світ казок

Англійська мова

 

11.25-11.55

 

Хореографія

Декоративний розпис

Світ казок

 

12.00-12.30

 

 

Хореографія

Декоративний розпис

 

12.35-13.05

 

 

 

Хореографія

 

Середа

 

8.30-9.00

Англійська мова

 

 

 

 

9.05-9.35

Малюнок/ живопис

Англійська мова

 

 

 

9.40-10.10

Розвиваючі ігри

Малюнок/ живопис

Англійська мова

 

 

10.15-10.45

Вокал

Розвиваючі ігри

Малюнок/ живопис

Англійська мова

 

10.50-11.20

Етикет

Вокал

Розвиваючі ігри

Малюнок/ живопис

 

11.25-11.55

 

 

Вокал

Розвиваючі ігри

 

12.00-12.30

 

 

 

Вокал

 

П’ятниця

 

8.30-9.00

Світ живої природи

 

 

 

 

9.05-9.35

Англійська мова

Світ живої природи

 

 

 

9.40-10.10

Декоративний розпис

Англійська мова

Світ живої природи

 

 

10.15-10.45

Хореографія

Декоративний розпис

Англійська мова

Світ живої природи

 

10.50-11.20

 

Хореографія

Декоративний розпис

Англійська мова

 

11.25-11.55

 

 

Хореографія

Декоративний розпис

 

12.00-12.30

 

 

 

Хореографія