Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Листопад 2017

                                                                                                          ЗАТВЕРДЖУЮ:  

                                                       Директор КПНЗ«Центр позашкільної роботи №1» ДМР

         ________ Л.І.Михайлова       

 

ПЛАН

виховної роботи та масових заходів 

Комунального позашкільного навчального закладу

«Центр позашкільної роботи № 1»

Дніпровської міської ради

ЛИСТОПАД  2017 року

з/п

 

Назва заходу

Дата, час

 

Назва  гуртка

 

Відповідальні

 

01.11.2017 р. (середа)

 

 

1.

Розважально-ігрова програма для малюків: «Дари осені».

10.00

Школа комплексного естетичного виховання

Михайлова Л.І., культорганізатори,

75 дітей

 

 

2.

 

Засідання художньої ради

 

13.00

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І. Кудашкіна Н.В.

 

02.11.2017 р. (четвер)

 

 

 

3.

Пізнавальне свято  за участю вихованців гуртка «Країна Веселкова» до Дня Українського козацтва : «Червона калина хай піснею лине туди, де криниця і тиха стежина…»

 

 

11.00

«Країна Веселкова»

Юрко А.І.,

культорганізатори,

керівники гуртків
16 + 12 дітей

 

 

 

 

16 + 12 дітей

 

 

4.

Пізнавально-розважальна програма для вихованців молодшого та середнього віку під час осінніх канікул: «Осінні розваги».

14.00

Вихованці гуртків «ЦПР №1»

Завідувачі  відділів,

культорганізатори,

керівники гуртків

20-50 дітей.

 

 

 

5.

Акція: «Зустріч зимуючих птахів».

(Комунальний заклад соціального захисту  «Довіра»).

16.00

 

«Юні друзі природи»

Постол С.І.
10 дітей

 

03.11.2017 р. (п’ятниця)

 

 

6.

 

Виховна година «Дерево сильне плодами, а людина – працею».

 

13.00

«Декоративний розпис»,

к/ш «Фантазія»

 

Цимбалій Т.І.
20 дітей

 

 

 

7.

 

 

Святкова концертна програма до Дня працівника соціальної сфери

у міській раді.

 

 

 

14.30

 

 

Творчі колективи «ЦПР № 1»

Михайлова Л.І.,

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

культорганізатори

керівники гуртків

65 дітей

 

 

8.

 

«Народні інструменти в сучасності» -

бесіда.

 

15.00

Зразковий художній колектив  «Театр пісні «Альянс»

 

Стернад Н.А.
15 дітей

 

 

9.

 

Розважально-ігрова програма: «Фантазії  осені».

 

18.00

«Світ Чудес»

клуб школярів «Фенікс»

Мойсова М.Ю.

10 дітей

 

04.11.2017 р. (субота)

 

 

10

«Традиції українського народу. Символи. Обереги.» - тематична бесіда.

 

10.00

 

«Вязання»

Мешечко Л.М.
10 дітей

 

 

11

 

Акція: «Зустріч зимуючих птахів».

10.00

12.00

Юні друзі природи»- «ЦПР № 1»,

Постол С.І.
20 дітей,

 

 

12

Тематичне заняття з вихованцями молодшої групи: «Що дарує нам осінь?».

10.45

Центр розвитку

і навчання «Умка»

Левіна О.В.

17 дітей

 

 

13

 

«Роль танцю у твоєму житті» -

бесіда.

 

11.00

Танцювальна студія

«UDANCE»,

к/ ш «Гармонія»

 

Міщенко В.В.

15 дітей

 

 

14

Бесіда-роздум: «Я і колектив».

12.00

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букреєв І.Є.

10 дітей

 

05.11.2017 р. (неділя)

 

 

15

Тематичне заняття з вихованцями молодшої групи: «Що дарує нам осінь?».

09.00

10.45

12.30

Центр розвитку

і навчання «Умка»

Левіна О.В.

14 дітей

13 дітей

16 дітей

 

 

16

«Дивовижний геній мелодій»-

бесіда про життя і творчість

Ф. Мендельсона.

 

12.00

 

Музична студія «Мажор»

 

Хорошко І.О.
5 дітей

 

06.11.2017р. (понеділок)

 

 

17

 

Нарада  за участю директора.

 

13.00

Педагогічні працівники

 

Михайлова Л.І.

 

07.11.2017 р.  (вівторок)

 

 

18

Заняття-бесіда: «В гостях у дванадцяти місяців».

12.45

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

17 дітей

 

08.11.2017 р. (середа)

 

 

19

 

«Душа, як калина!» - виставка петриківського розпису у музеї Літературне Придніпров’я.

 

16.00

Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

 «Декоративний розпис»

 

Усенко Ю.В.

Цимбалій Т.І.

35 дітей

 

 

20

 

«Музична скринька» -

пізнавальна вікторина.

 

18.15

Зразковий художній колектив «Театр пісні «Альянс»

 

Кошара А.В.
20 дітей

 

09.11.2017 р. (четвер)

 

 

 

21

 

 

Свято калини: «З вербою й калиною є Україна!».

 

 

12.00

 

 

 

«В країні Цікавинки»,

«Пізнайко»

 

Тонконог Н.Л.,

Богиня В.М.,

культорганізатори,

керівники гуртків
33 + 20 дітей

 

 

22

Патріотичне заняття до Дня української писемності та мови:

«Мово рідна з пісні та любові».

 

12.30

 

«Країна Веселкова»

 

Юрко А.І.
16 дітей

 

 

23

Участь у відбірковому турі міського літературно-мистецького свята «Собори наших душ», (поети),МПДЮ.

 

15.00

 

Учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.,

педагоги-організатори

20 дітей

 

10.11.2017 р. (п’ятниця)

 

 

24

 

Районний фестиваль лідерських проектів - «Лідер фест».

 

14.00

Учні шкіл Шевченківського району

 

Маліновська І.В.

40 дітей

 

 

25

Бесіда до Дня писемності та мови - «Мій рідний край, моя земля».

 

16.00

Циркова студія «Тріумф», «Фенікс»

Кравченко В.О.
15 дітей

 

 

26

 

Тематична бесіда: «Барви осені».

 

17.15

Студія образотворчого мистецтва«Барвінок»

 

Козинець Ю.П.
10 дітей

 

 

27

Тематичне заняття: «Щедра осінь».

 

17.35

«Пізнайко»

Богиня В.М.
16 дітей

 

 

28

 

День привітань: «Давайте говорити один одному компліменти».

18.00

«Світ Чудес»,

клуб школярів «Фенікс»

Мойсова М.Ю.

10 дітей

 

11.11.2017 р. (субота)

 

 

29

«Криниці людяності» - година спілкування.

 

12.30

 

Театр моди «Шарм»

Щербакова С.В.
12 дітей

 

12.11.2017 р. (неділя)

 

 

30

День іменинника:

«Мандрівка країною іменинників».

10.00

13.00

«Юні друзі природи»

Постол С.І.
20 дітей

 

 

31

 

«Катерина – доле моя» - виховна  година.

 

11.45

Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

 «Майстерня лозоплетіння»

 

Мукасєєва Л.Н.
6 дітей

 

 

32

«Умій дати слово, умій свято дотримати його» - виховна бесіда.

 

16.00

Театральна студія «Успіх»

Соломончук І.В.
15 дітей

 

13.11.2017 р. (понеділок)

 

 

33

Перевірка документації керівників гуртків по відділам.

11.00-13.00

Завідувачі відділів,

керівники гуртків

Тонконог Н.Л.
 Юрко А.І.

 

 

34

 

Засідання методичної ради.

 

13.30

Педагогічні працівники

 

Тонконог Н.Л.

 

 

35

«З бабусиної скриньки» - виховний захід.

 

13.45

 

«Вишивка»

Макаренко С.П
7 дітей

 

 

36

Тематична бесіда з вихованцями: «Традиції рідного краю до народних свят».

 

14.20

Студія народної творчості «Соняшник», ІІІ р.н.

 

Іващенко О.В.
10 дітей

 

 

37

Диспут на тему профілактики паління серед підлітків: «Геть паління – ми здорове покоління», к/ш «Гармонія».

 

15.00

 

«Дитяча творча майстерня»

 

Велика В.М.
20 дітей

 

14.11.2017 р. (вівторок)

 

 

38

Тематичне заняття:

«Якщо ти загубився».

12.45

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

17 дітей

 

 

39

Участь у відбірковому турі міського літературно-мистецького свята «Собори наших душ», (прозаіки).

 

15.00

 

Учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.,

педагоги-організатори

6 дітей

 

 

40

Нагородження переможців міської виставки «На кращого юного майстра народних ремесел», МПДЮ.

 

15.00

 

 «Школа рукоділля»

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

10 дітей

 

 

41

Урок-гра:

«Осіння пора року на Україні».

18.00

«Планета Знань»

Седнева О.О.

16 дітей

 

15.11.2017 р. (середа)

 

 

42

Бесіда-розповідь до Дня Гідності і Свободи: «Моя Батьківщина – Україна!».

11.00

Школа комплексного естетичного виховання

Михайлова Л.І.,
кер. гуртків, 75 дітей

 

 

43

 

Участь у міському фестивалі лідерських талантів - «Лідер-фест».

 

13.00

Учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.,

педагоги-організатори
20 дітей

 

 

44

Тренінг для вихованців:

«Умій цінувати дружбу».

15.00

«Англійська мова»

Бубнова Л.І.
15 дітей

 

 

45

Виставка-конкурс декоративно ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю» до Дня Гідності і Свободи.

 

16.00

 

«Декоративний розпис»,

к/ш  «Фантазія»

 

Цимбалій Т.І.
20 дітей

 

16.11.2017 р. (четвер)

 

 

46

Пізнавальне заняття до Міжнародного дня толерантності: «Уміймо бути вдячними!».

12.30

«Країна Веселкова»

Юрко А.І.
16 дітей

 

 

47

«Живи, книжко» - виховний захід.

15.30

«Чарівний бісер»

Лепетуха Т.С.
10 дітей

 

17.11.2017 р. (п’ятниця)

 

 

48

 

Заняття в гуртках.

за розкла-

дом

 

Гуртки

авідувачі відділів.

культорганізатори

 

18.11.2017 р. (субота)

 

 

 

49

 

 

Міська виставка домашніх тварин:

«Добро в твоєму серці», «ЦПР № 1».

 

 

 

11.00

«Юні друзі природи»- «ЦПР №1»,заклад соціального захисту «Довіра», члени міської дитячої «Асоціації захисту тварин»

Кошара А.В.,

Постол С.І.,

Кудашкіна Н.В.,

культорганізатори
30 дітей + 20 дітей

 

 

50

«Це мелодія акварелі художника? Так! Це музика Дебюссі!» - бесіда з музичними ілюстраціями, присвячена 155 річчю композитора К. Дебюссі.

 

 

11.55

 

Музична студія «Мажор»

 

Шульман Л.Є.
6 дітей

 

 

51

 

Бесіда до Дня Гідності і Свободи:

«Я українець, я цим пишаюсь».

 

13.00

«Декоративний розпис»,

клуб школярів «Фантазія»

 

Цимбалій Т.І.
20 дітей

 

19.11.2017 р. (неділя)

 

 

52

Участь у екологічному проекті: «Добро в твоєму серці» - допомога безпритульним тваринам.

протя-гом місяця

«Юні друзі природи»

«ЦПР № 1»,

 

Постол С.І.
20 дітей,

 

 

20.11.2017 р. (понеділок)

 

 

53

Перевірка документації керівників гуртків по відділам

11.00-13.00

Завідувачі відділів,

керівники гуртків

Тонконог Н.Л.
 Юрко А.І.

 

 

54

 

Нарада членів адміністрації.

 

13.30

Педагогічні працівники

 

Михайлова Л.І.

 

 

55

 

 «Твої дитячі права і обов'язки» - вікторина до Всесвітнього Дня дитини.

 

15.00

 «Дитяча творча майстерня»,, клуб школярів «Гармонія»

 

Велика В.М.
20 дітей

 

 

56

 «Віра в себе. Стратегія прийняття моральних рішень» - виховна бесіда до Дня Гідності і Свободи.

18.00

Секція

з джиу-джитсу

«Shori», клуб школярів «Фенікс»

Чуріков Е.Е.

10 дітей

 

21.11.2017 р. (вівторок)

 

 

57

Пізнавальне заняття:

«Наш номер – 101».

12.45

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

17 дітей

 

 

58

 

Майстер - клас

з виготовлення оберегів до Дня Гідності і Свободи.

 

14.00

Учні шкіл Шевченківського району

 

Маліновська І.В.
40дітей

 

 

59

Бесіда: «Природа України».

18.00

«Планета Знань»

Малініна Г.М.
16 дітей

 

22.11.2017 р. (середа)

 

 

60

 

Участь у міському інтелектуальному турнірі «Формула успіху»,(1/8 фіналу).

 

15.00

Учні шкіл Шевченківського району

 

Маліновська І.В.

20 дітей

 


 

23.11.2017 р. (четвер)

 

 

61

«Україна – це моя родина» - виховна бесіда до Дня Гідності і Свободи.

 

18.30

 

«Вишивка»

Макаренко С.П.

6 дітей

 

 

 

24.11.2017 р. (п’ятниця)

 

 

62

 

Участь у міському конкурсі для 3-4 класів «Півгодинки на цікавинки».

 

13.00

Учні шкіл Шевченківського району

 

Маліновська І.В.

30 дітей

 

 

63

Виховна година: «День вшанування пам’яті  жертв голодомору».

 

15.00

«Пані соломинка»,

«Фантазія», клуб школярів «Фантазія»

 

Юрченко О.С.
10 дітей

 

 

64

Тематичне заняття:

 «Улюблені герої казок  і мультфільмів».

17.35

«Пізнайко»

Богиня В.М.
16 дітей

 

 

65

 

«День пам’яті жертв голодомору» - бесіда.

 

 

 

17.35

Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття», «Майстерня Петриків- ського  розпису»

 

Козинець Ю.П.
10 дітей

 

25.11.2017 р. (субота)

 

 

66

Екскурсія до Новомосковського аграрного коледжу на ветеринарний факультет.

 

10.00

 

«Юні друзі природи»

 

Постол С.І.

10 дітей

 

 

67

 

«З найкращими побажаннями» -

день осінніх іменинників.

 

12.00

Танцювальна студія

«UDANCE», клуб школярів «Гармонія»

 

Міщенко В.В.
15 дітей

 

26.11.2017 р. (неділя)

 

 

68

Вшанування пам’яті жертв голодомору: «Людської пам’яті мости».

 

11.45

Школа образотвор-

чих мистецтв «Суцвіття», ІV р.н.

 

Похилько О.А.
8 дітей

 

27.11.2017 р. (понеділок)

 

 

69

 

Нарада членів адміністрації

 

13.30

Педагогічні працівники

 

Михайлова Л.І.

 

 

70

 

До Дня пам’яті жертв голодомору

година спілкування:
«Великий біль…».

 

15.00

 «Дитяча творча майстерня»,

клуб школярів «Гармонія»

 

Велика В.М.
20 дітей

 

28.11.2017 р. (вівторок)

 

 

71

 

Заняття в гуртках.

за розкла-

дом

 

Гуртки

 

завідувачі відділів.

культорганізатори

 

 

29.11.2017 р. (середа)

 

 

72

«Осінні жарти» -

день осінніх іменинникі.

 

16.00

Хореогр. ансамбль

«Кристал»

Овечко В.П.
15 дітей

 

30.11.2017 р. (четвер)

 

 

73

Участь у змаганні зі спортивного орієнтування за приз газети
 «Наше місто».

листо-

пад

 

 

«Юні друзі природи»

 «ЦПР №1»

 

Постол С.І.
10 дітей