РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

 

Розклад

гуртків та секцій клубу за місцем мешканням «Фенікс»

м. Дніпро ж\м Тополя -1 буд.48

Педагог – організатор – Кравченко Віра Олександрівна

з/п

П.І.Б.

керівника

Назва гуртка

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

1.

Павлов

Олексій

Володимирович

Секція японської

боротьби

«SHORI»

Молодша

група

17.00-17.45

17.50-18.35

 

Молодша група

16.30-17.15

17.20-18.05

 

Старша

група

17.10-17.55

18.00-18.35

   

Старша

група

18.10-18.55

19.00-19.45

2.

Мойсова

Мая

Юріївна

«Світ чудес»

16.00 -19.00

16.00 -19.00

16.00 -19.00

16.00 -19.00

16.00 -19.00

   

3.

Кравченко

Віра

Олександрівна

Циркова студія «Тріумф»

підгот. гр.

15.30 - 16.00

16.05 - 16.35

молодша гр.

15.30 - 16.15

16.20 - 17.05

 

підгот. гр.

15.30-16.00

молодша гр.

15.30-16.15

   

 

 

 

Розклад

гуртків та секцій

клубу за місцем мешкання «Гармонія»

м. Дніпро  ж\м Тополя – 1 вул. Запорізьке шосе 40

Педагог – організатор – Велика Валентина Миколаївна

з/п

П.І.Б.

керівника

Назва гуртка

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

1.

Тарасевич

Світлана Сергіївна

Танцювальна студія «UDANCE»

 

Середня

 група

17.00 - 17.45

17.45 - 18.30

Молодша

група

18.40 - 19.10

19.10 - 19.40

 

Середня

 група

17.00-17.45

17.45-18.30

Молодша

 група

18.40-19.10

19.10-19.40

 

Середня

група

10.30-11.15

11.15-12.00

Молодша

група

12.10-12.40

12.40-13.10 

 

2.

Погребняк

Раїса

Сергіївна

Хореографічний

ансамбль «ЗОРЯНИЙ»

молодша гр.

16.15 - 16.45

16.45 - 17.15

середня гр.

17.20 - 18.05

18.05 - 18.50

старша гр.

19.00 - 19.45

19.45 - 20.30

 

молодша гр.

16.15 - 16.45

16.45 - 17.15

середня гр.

17.20 - 18.05

18.05 - 18.50

старша гр.

19.00 - 19.45

19.45 - 20.30

 

 

Заняття на базі ЦПР №1

Каб.22

старша гр.

17.30 - 18.15

середня гр.

18.15 - 19.00

   

3.

Велика

Валентина

Миколаївна

«Дитяча

 творча майстерня»

 

Поч.

 рівень

15.00-15.45

16.00-16.45

Осн.

 рівень

15.00-15.45

16.00-16.45

Поч.

 рівень

15.00-15.45

16.00-16.45

Осн.

рівень

15.00-15.45

16.00-16.45

 

 

4.

Чобіток

Яков

Якович

Секція

«Шахи»

 

 

     

17.00-17.45

 

18.30-19.15

19.15-20.00

17.00-17.45

 

18.30-19.15

19.15-20.00

 

 

 

 

Розклад

гуртків та секцій

клубу за місцем мешкання «Фантазія»

м. Дніпро  ж\м Тополя – 3,буд.31 кор.1 кв.1

Педагог – організатор – Цимбалій Тетяна Іванівна

з/п

П.І.Б.

керівника

Назва гуртка

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

1.

Цимбалій

Тетяна

Іванівна

«Декоративний розпис»

 

 

І рік нав.

15.00-15.45

ІІ рік нав.

16.00-16.45

 

І рік нав.

15.00-15.45

ІІ рік нав.

16.00-16.45

 

 

2.

Козинець

Юлія

Павлівна

«Рисунок»

14.00-14.45

14.50-15.35

15.40-16.25

16.30-17.15

       

 

 

3.

Мешечко

Людмила

Миколаївна

«В’язання»

 

15.30-16.15

16.20-17.05

17.10-17.55

18.00-18.45

 

15.30-16.15

16.20-17.05

Робота з творчообдар дітьми

17.10-17.55

18.00-18.45