Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Грудень 2017

ПЛАН

виховної роботи та масових заходів

Комунального позашкільного навчального закладу

«Центр позашкільної роботи № 1»

Дніпропетровської міської ради

 

ГРУДЕНЬ 2017 р.

№ з/п

Назва заходу

Дата і час проведення

Назва  гуртка

Відповідальні

01.12.2017 р. (п’ятниця)

1

Заняття в гуртках.

за розкладом

Гуртки «ЦПР № 1»

Завідувачі відділів,

керівники гуртків

02.12.2017р.(субота) 

2

Бесіда: «Спорт - це сила!».

10.00

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букрєєв І.Є.

10 дітей

3

«Зимові візерунки» - гра-вікторина.

13.00

«Декоративний розпис»

клуб школярів «Фантазія»

 

 

Цимбалей Т.І

15 дітей

03.12.2017 р. (неділя)

4

«Особистість – творець свого майбутнього» - бесіда-диспут.

10.00

Театр моди «Шарм»

Щербакова С.В.

10 дітей

5

 

«Енергія майбутнього» - святкова концертна програма  до 25-річчя колективу.

12.00

Народний художній колектив «Шоу-студія «Беб»,

творчі колективи «ЦПР № 1»

Директор,

заст. директора,

методисти,

зав. відділів

Ткаченко Н.В.,

Захорольська А.А.,

культорганізатори,

керівники гуртків

90 дітей 

04.12.2017 р. (понеділок)

6

Школа молодого педагога

10.30

Педагогічні працівники

Седнєва О.О.

7

Участь у міському заході до Дня Збройних Сил України у міській раді.

11.00

Зразковий художній колектив хореографічна студія «Грація»

Михайлова Л.І.

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

Відмич Н.В..

Сверчкова Я.О.

40 дітей

 

 

 

8.

 

 

 

Участь у міській виставці «Дебют», МПДЮ.

 

 

 

з 11.00

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття», «Зразковий художній колектив «Школа рукоділля»

 

 

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

15 дітей

9

Нарада членів адміністрації.

13.30

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.

10

«Моя цікава Україна» - заочна подорож «Мандрівка Україною», клуб школярів «Гармонія».

15.00

«Дитяча творча майстерня»

 

Велика В.М.

17 дітей

05.12.2017 р. (вівторок)

11

Участь колективів у міському фестивалі дитячо-юнацької творчості (вокальні, хореографічні, циркові колективи основного рівня навчання):

«Творче майбутнє», МПДЮ.

 

 

14.00

 

Творчі колективи «ЦПР № 1»

 

Жадан І.В.,

керівники гуртків

73 дитини

 

12

«Від козаків до воїнів-захисників України» - тематична бесіда до Дня Збройних Сил України.

 

15.30

«Пані Соломинка», клуб школярів «Фантазія»

 

Юрченко О.С.

10 дітей

06.12.2017 р. (середа)

13

Заняття в гуртках.

за розкладом

Гуртки «ЦПР № 1»

Завідувачі відділів,

керівники гуртків

07.12.2017 р. (четвер)

14

«Шкільні лідери - дітям» - районна благодійна акції до Міжнародного Дня людей з обмеженими фізичними можливостями, (міський реабілітаційний центр «Надія».

15.00

Учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.,

35 дітей

08.12.2017 р.  (п’ятниця)

15

«Наддніпрянські джерела» - районний фестиваль фольклорних колективів.

 

14.00

Учні шкіл Шевченківського району,55 дітей

Маліновська І.В.,

Кудашкіна Н.В.,

культорганізатори

16

«Майстерня Попелюшки» - тематична творча майстерня для дітей та батьків.

 

15.30

«Пані Соломинка»

клуб школярів «Фантазія»

 

 Юрченко О.С.

10 дітей

17

Тематичне заняття: «Роздивись

навколо - квадрат, трикутник, коло».

17.35

«Пізнайко»

Богиня В.М.

16 дітей

18

День здоров’я та спорту. Спортивні змагання: «Здоров’я і спорт поруч ідуть», клуб школярів «Фенікс».

18.00

Секція з джиу-джитсу «Shori»

 

Чуріков Е.Е.

13 дітей

19

Бесіда: «Поведінка на концертах. Поважне ставлення один до одного».

18.30

Зразковий художній колектив хореографічна. студія «Грація»

 

Відмич Н.В.,,

Сверчкова Я.О.

20 дітей

09.12.2017 р .(субота)

20

Заняття в гуртках.

за розкладом

Гуртки «ЦПР № 1»

Завідувачі відділів,

керівники гуртків

10.12. 2017 р. (неділя)

21

«Я маю право знати свої права» - бесіда до Всесвітнього Дня прав людини.

11.45

 ШОМ «Суцвіття», ІV р.н.

Похилько О.А.

16 дітей

11.12.2017 р. (понеділок)

22

Нарада за участю директора.

13.00

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.

23

«Діти парламенту - дітям» - участь у міській благодійній акції до Міжнарод- ного Дня людей з обмеженими фізичними можливостями, (міський реабілітаційний центр «Горлиця»).

14.00

Учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.,

4 дитини

 

12.12.2017 р.(вівторок)

24

Заняття в гуртках.

за розкладом

Гуртки «ЦПР № 1»

Завідувачі відділів,

керівники гуртків

13.12.2017 р. (середа)

25

Гра-вікторина: «Прийшов на землю Святий Миколай».

10.00

Школа комплексного естетичного виховання

Михайлова Л.І.,

керівники гуртків

75 дітей

26

Урок-творчість: «Випав сніг на поріг».

15.30

«Планета Знань»

Малініна Г.М.

17 дітей

27

«Право і мораль» - виховна бесіда.

17.15

«Майстерня різьблення по дереву»

Похилько О.А.

7 дітей

14.12.2017 р. (четвер)

28

«День Святого Миколая» -

театралізовано-концертна

програма для дітей.

11.00

 

Творчі колективи «ЦПР № 1»

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

культорганізатори

керівники гуртків

70 дітей уч, 115 гл.

29

Бесіда: «Родина, рід, родинне дерево».

12.45

« В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

17 дітей

 

 

30

«День Святого Миколая» -

театралізовано-концертна

програма для дітей.

15.00

Творчі колективи «ЦПР № 1»

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

культорганізатори

керівники гуртків

70 дітей уч, 115 гл.

 

 

31

 

Участь у міському  святі

«Святий Наум наведе на ум» - посвячення в підмайстри, МПДЮ.

 

 

15.00

Народ. худ. кол-в «Школа образотворчих мистецтв«Суцвіття»зразковий художній колектив «Школа рукоділля»

 

 

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

15 дітей

32

Бесіда до Дня боротьби зі снідом: «Знати, щоб жити!»

18.00

«Театр пісні «Альянс»

Кошара А.В.

15 дітей

15.12.2017 (п’ятниця)

33

Сторінка народознавства. Тематичне свято: «Святий Миколай!».

11.00

«В країні Знань»

Седнева О.О.

17 дітей

34

«День Святого Миколая» -

театралізовано-концертна

 програма для вихованців гуртків молодшого шкільного віку.

11.00

 

Творчі колективи «ЦПР № 1»

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

культорганізатори

керівники гуртків

70 дітей уч, 115 гл.

35

«День Святого Миколая» - театралізовано-концертна

програма для вихованців гуртків молодшого шкільного віку.

15.00

Творчі колективи «ЦПР № 1»

70 дітей уч, 115 гл.

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

культорганізатори

керівники гуртків

16.12.2017 (субота)

36

Виховний захід: «Пташина ялинка»

12.00

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

20 дітей

37

«Замість ялинки – зимовий букет» -конкурс  дитячих робіт.

13.00

«Декоративний розпис»

клуб школярів «Фантазія»

 

Цимбалій Т.І.

20 дітей

38

Новорічна концертна програма для батьків вихованців колективу:

«Забавки зими».

16.00

Зразковий художній колектив «Театр пісні «Альянс»

 

Стернад Н.А., Жадан І.В.,

культорганізатори

48 дітей

17.12.2017 (неділя)

39

«Ми чекаємо на Святого Миколая» - свято в гуртку.

11.00

«Вишивка»

Макаренко С.П.

7 дітей

40

Виховна бесіда: «Людина починається зі щирості і любові».

15.30

Театральна студія «Успіх»

Соломончук І.В.

15 дітей

18.12.2017 (понеділок)

41

 

 

Участь у міському літературно-мистецькому святі

«Собори наших душ» - у міській виставці «Наддніпрянські замальовки», МПДЮ.

 

 

 

з 11.00

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття», «Зразковий художній колектив «Школа рукоділля»

 

 

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

65 дітей

42

Нарада членів адміністрації.

13.30

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.

43

Прикрашання  «ЦПР № 1» до новорічних свят.

14.00

Педагогічні працівники

Усенко Ю.В.

44

Пізнавальна програма: «По країні мчать машини».

12.45

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

17 дітей

45

Бесіда: «Дарунки Святого Миколая»

15.00

«Англійська мова»

Бубнова Л.І.

14 дітей

46

«Чарівні подарунки» - майстерня святого Миколая. Майстер-клас з виготовлення  вітальних листівок до свята День Святого Миколая.

15.00

Дитяча творча майстерня

клуб школярів «Гармонія»

Велика В.М.

15 дітей

47

Новорічна розважальна програма для дітей та їх батьків: «Святкуємо разом!».

17.00

Зразковий художній колектив «Театр пісні «Альянс»

54 дитини

Кошара А.В.,

Жадан І.В.,

Кудашкіна Н.В.

культорганізатори

48

Заняття з творчості: « Не забудь про нас, Святий Миколай».

17.35

«Пізнайко»

Богиня В.М.

16 дітей

19.12.2017 (вівторок)

49

Тематичне бесіда до Дня святого Миколая «Забілів снігами гай – йде святитель Миколай!».

12.35

«Країна Веселкова»

Юрко А.І.

16 дітей

50

Участь у Регіональній  виставці дитячого малюнку «Лист у Різдвяну казку», будинок Мистецтв.

14.00

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

17 дітей

51

«Щирі посмішки друзів» - виставка дитячих робіт вихованців Школи образотворчих мистецтв «Суцвіття».

15.00

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,, «Майстерня живопису»

Іващенко О.В.

6 дітей

52

Бесіда за оповіданням: «Святий Миколай Чудотворець».

15.30

«Планета Знань»

Малініна Г.М.

17 дітей

53

Конкурсно-пізнавальна програма до дня Святого Миколая: «Свято в гості до нас прийшло», клуб школярів «Фенікс».

16.00

 

Циркова студія «Тріумф»

Кравченко В.О.

14 дітей

54

«Свято Святого Миколая» - розважальна програма.

17.35

Студія образотворчого мистецтва «Барвінок»

Козинець Ю.П.

10 дітей

20.12.2017 (середа)

 

55

Участь у міській природоохоронній  акції: «Не рубай ялинку».

 

16.00

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

20 дітей

 

56

 

«Новорічні привітання»– пізнавально-розважальна програма  для старшокласників.

 

 

16.30

 

Творчі колективи «ЦПР № 1»

70 дітей

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В., культорганізатори

керівники гуртків

 

57

 

«Святий Миколай. до нас завітай» - пізнавально-розважальна програма.

 

 

17.35

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

 

 

Козинець Ю.П.

15 дітей

21.12.2017 (четвер)

 

58

 

«В гостях у казки» - новорічна театралізовано-концертна програма для вихованців гуртків молодшого шкільного віку.

 

 

11.00

 

 

Творчі колективи «ЦПР № 1»

90 дітей уч, 115 гл.

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

Соломончук І.В.

культорганізатори

керівники гуртків

 

59

 

Тематичне заняття: «Жив собі я!»

 

12.45

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

17 дітей

 

60

 

Урок-мандрівка по казкам: «Лускунчик».

 

15.30

 

«Планета Знань»

 

Малініна Г.М.

17 дітей

 

61

 

«В гостях у казки» - новорічна театралізовано-концертна програма для дітей молодшого шкільного віку.

 

 

15.00

 

Творчі колективи «ЦПР № 1»

90 дітей уч, 115 гл.

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

Соломончук І.В.

культорганізатори

керівники гуртків

22.12.2017 (п’ятниця)

 

62

Тематичне заняття: «Новий рік – чарівне свято!».

 

11.00

 

«В країні Знань»

Седнева О.О.

17 дітей

 

63

 

«В гостях у казки» - новорічна театралізовано-концертна програма для дітей молодшого шкільного віку.

 

11.00

 

 

Творчі колективи «ЦПР № 1»

90 дітей уч, 115 гл.

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

культорганізатори

керівники гуртків

 

64

 

«В гостях у казки» - новорічна театралізовано-концертна програма для дітей молодшого шкільного віку.

 

15.00

 

Творчі колективи «ЦПР № 1»

90 дітей уч, 115 гл.

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,
культорганізатори

керівники  гуртків

 

65

Святкове чаювання до Дня Святого Миколая, клуб школярів «Фантазія».

 

15.30

 

«Пані Соломинка»

 Юрченко О.С.

10 дітей

23. 12.2017 (субота)

 

66

 

«Пташина ялинка» - виховний захід.

11.00

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

20 дітей

 

67

 

Екзамен з національних бойових мистецтв. Присвоєння поясів.

10.00

12.00

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букрєєв І.Є.

23 дитини

27 дітей

 

68

«Сніговик та його друзі» - зимове свято, клуб школярів «Фантазія».

13.00

«Декоративний розпис»

Цимбалій Т.І.

20 дітей

24.12 2017 (неділя)

69

Концерт для батьків: «Добрий день, Новий рік!».

 

11.00

Музична студія «Мажор»

Хорошко І.О.

5 дітей

 

70

 

 

«Замість ялинки – новорічний букет» - конкурс новорічних композицій.

 

 

11.45

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття», ІV р.н.

Похилько О.А.

16 дітей

 

71

Новорічний концерт: «Різдвяний, радісний, музичний хоровод нас до щасливого Нового року веде!»

 

12.30

 

Музична студія «Мажор»

 

Шульман Л.Є.

7 дітей

 

72

 

Чемпіонат області з «Джиу – джитсу HOKUTORYU», СК «Динамо».

 

13.00

 

Секція з джиу-джитсу «Shori»

клуб школярів «Фенікс»

 

Чуріков Е.Е.

10 дітей

 

73

Новорічне свято: «Новорічне свято надійшло».

 

15.00

«Юні Друзі природи»

Постол С.І.

20 дітей

25.12.2017 (понеділок)

 

74

 

Засідання атестаційної комісії

13.30

Педагогічні працівники

Тонконог Н.Л.

 

75

 

«Новорічне конфеті» - пізнавально-розважальна програма для дітей. Святкове чаювання.

15.00

«Дитяча творча майстерня»

клуб школярів «Гармонія»

Велика В.М.

15 дітей

 

76

 

Ігрова програма: «Новорічний атракціон».

 

17.00

Хореографічний  ансамбль «Кристал»

Овечко В.П.,

Рєбезова Д.О.

15 дітей

26.12.2017 р. (вівторок)

 

77

 

Участь у міському заході: «Новорічний карнавал». Виставка з декоративно-прикладного мистецтва. Майстер-клас з витинанки.

 

12.00

Культорганізатори, керівники гуртків,

вихованці гуртків

25 дітей

Михайлова Л.І..

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

Усенко Ю.В.,

культорганізатори, керівники гуртків

 

78

Тематичне заняття, виготовлення новорічної листівок: «Ялинка вогниками грає, з Новим Роком всіх вітає»

 

12.35

 

«Країна Веселкова»

 

Юрко А.І.

16 дітей

79

Урок-творчість: «Майстерня Діда Мороза».

 

15.30

 

«Планета Знань»

Малініна Г.М.

17 дітей

27.12.2017 р. (середа)

 

80

 

Сюжетно-рольова гра: «Чарівні слова».

 

15.30

 

«Планета Знань»

Малініна Г.М.

17 дітей

 

81

 

Новорічне привітання для батьків: «Новорічний марафон».

 

10.00

Школа комплексного естетичного виховання,75 дітей

Михайлова Л.І.,

Бубнова Л.І.,

Жадан І.В.,

культорганізатори

 

82

Бесіда: «Новий рік в різних країнах світу».

 

12.20

 

«В країні Знань»

Седнева О.О.

17 дітей

 

83

 

Свято в гуртку: «Новий рік вже за вікном».

 

17.00

Народний художній колектив «Шоу-студія «Беб»

Ткаченко Н.В.,

Захорольська А.А.

35 дітей

 

84

 

«Новорічний атракціон» - ігрова програма

 

17.00

хореографічний ансамбль «Кристал»

Овечко В.П.,

Рєбєзова  Д.О.

14 дітей

 

28.12.2017 (четвер)

 

85

 

«Новорічний сюрприз» - свято Нового року.

 

 16.00

Циркова студія «Тріумф»

клуб школярів «Фенікс»

 

Кравченкао В.С.

20 дітей

29.12.2017 (п’ятниця)

 

 

86

 

 

«Коляда» - ігрова програма, присвячена циклу новорічних свят.

 

 

 

15.00

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття», І р.н.,

«Світ графічного дизайну»

 

 

 

Скульська Т.О.

12 дітей

 

87

 

«Традиції мого роду. Символи та обереги Різдва» - бесіда.

 

15.30

Студія образотворчого мистецтва «Барвінок»

 

Лисенко І.О.

12 дітей

 

88

 

«Зима - чарівниця» - новорічне святкове чаювання.

 

15.30

«Пані Соломинка»

клуб школярів «Фантазія»

 

Юрченко О.С.

10 дітей

 

89

 

Ігрова програма до свята Нового року: «Казка про Новий рік».

 

18.00

«Світ Чудес»

клуб школярів «Фенікс»

 

Мойсова М.Ю.

10 дітей

30.12.2017 (субота)

 

90

 

Новорічне свято: «Карлсон запрошує до ялинки!».

09.00

10.45

Центр розвитку і навчання «Умка»

Левіна О.В.

17 дітей

14 дітей

 

91

 

«Новорічні свята» - святкове чаювання.

 

11.45

 

«Майстерня лозоплетіння»

 

 

Мукасєєва Л.Н.

6 дітей

 

92

 

Ігрова програма: « З Новим роком!».

 

12.00

Танцювальна студія «UDANCE»

клуб школярів «Гармонія

 

Тарасєвич С.С.,

Міщенко В.В.

14 дітей

 

93

«Новорічна казка»- виховне заняття.

15.00

«Чарівний бісер»

Лепетуха Т.С.

10 дітей

31.12.2017 (неділя)

 

94

Акція: «Піклування про зимуючих птахів» (КЗ СЗ «Довіра»).

протягом місяця

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

10 дітей

 

95.

 

Акція: «Тепло дитячих сердець».

постійно

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

20 дітей

 

 

96.

 

Відкриття новорічної районної ялинки біля Шевченківської районної ради.

 

дача час

узгод.

 

 

Творчі колективи «ЦПР № 1»

Михайлова Л.І.,

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

керівники гуртків

культорганізатори

60 учасників,400 гл