Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Довгострокові програми позашкілля 2017 - 2018 н.р.

 «Позашкільне навчання та виховання - пріоритет освіти»

           Однією з головних тенденцій сучасного розвитку освіти є позашкілля. У наш час система позашкільної освіти набуває підвищеного соціального значення, завдяки впровадженню компетентного і культурологічного підходів, що забезпечують її перспективу.

 

Завдяки постійно діючим програмам, спільним проектам позакласна, позашкільна робота стала в центрі уваги освітян міста. Творчі колективи навчальних та позашкільних закладів гідно представляють наше місто на Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах. Про все це ви дізнаєтесь з матеріалів цієї збірки, над якою працювали всі позашкільні заклади, а також міський Палац дітей та юнацтва.

 

При такому творчому підході у нас є гарна перспектива на майбутнє. І що не менш важливо, є мета формування цілісного підходу у вихованні творчої особистості.

 

Знання сучасних педагогічних технологій, обрана стратегія, інновації, вміння орієнтуватися в широкому спектрі можливостей притаманні позашкільникам нашого міста, виводять їх на новий рівень сучасних вимірів, завдяки злагодженій роботі з навчальними закладами.

 

У новому навчальному році ми бажаємо всім, хто переймається проблемами виховної позакласної та позашкільної роботи, нових творчих ідей, визнання та успіху.

 

Позашкілля у системі освітніх координат міста. Відповідно до Національної стратегії розвитку освіти на 2012-2020 роки модернізація і розвиток освітньої галузі в Україні сьогодні набуває випереджального неперервного характеру.

 

Першочерговими завданнями позашкільної освіти, визначеними Законом України «Про позашкільну освіту», є створення умов для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку вихованців; пошук, розвиток та підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей.

 

У місті Дніпрі, багаторічною працею освітян, створена цілісна система позашкільного виховання. У межах виконання Програми розвитку позашкільної освіти у місті розширено мережу позашкільних навчальних закладів, відповідно збільшено чисельність вихованців, охоплених позашкільною освітою у порівнянні: 2015 рік – 22 заклад - 18 200 вихованців, 2016 рік – 23 заклади – 19 000 вихованців.

У 2016-2017 навчальному році 10 багатопрофільних закладів освіти та 12 за окремими профілями склали розгалужену мережу позашкільних навчальних закладів міста: 10 багатопрофільних закладів, 3 станції юних техніків, 2 станції юних натуралістів, 2 центри туристсько-краєзнавчої творчості, центр фізичної підготовки, центр та будинок художньо-естетичної творчості.

 

У цих закладах позашкільну освіту діти здобували за 9 напрямами роботи:

художньо-естетичний – 55 %,

науково-технічний – 17 %,

гуманітарний – 12 %,

фізкультурно-спортивний – 8,2 %,

еколого-натуралістичний – 5,1 %,

військово-патріотичний – 4,5 %,

туристсько-краєзнавчий – 5 %,

соціально-реабілітаційний – 1 %,

оздоровчий – 1 %.

 

 

Як бачимо, найбільш чисельними є художньо-естетичний, науково-технічний, гуманітарний та фізкультурно-спортивний напрями. Водночас усього за бюджетні та позабюджетні кошти охоплено гуртковою роботою у комунальних позашкільних навчальних закладах 25 % дітей шкільного віку.

 

У гуртках та секціях загальноосвітніх навчальних закладів зайнято 36,4 % дітей. Водночас учнівська молодь міста відвідує комунальні заклади культури (12,9 %), спортивні школи комунальної власності територіальної громади міста - (10,2 %). Тобто, різними формами позашкільної освіти охоплено 85 % від загальної кількості дітей шкільного віку.

Наші вихованці не тільки здобувають позашкільну освіту індивідуально, але й зайняті колективними творчими справами.

 

Позашкільні та загальноосвітні навчальні заклади об’єднує спільна справа, партнерські відносини в організації та проведенні конкурсних програм:

 

«Ярина» (народознавча),

«Проліски» (екологічна),

«Сонячні грона» (естетична),

«Степова Еллада» (краєзнавча, туризм та технічна творчість).

 

Вважаємо, що новий 2017-2018 навчальний рік має стати роком активізації роботи з урізноманітнення напрямів позашкільної освіти; удосконаленням організаційних форм, методів і засобів навчально-виховного процесу; використанням виховного потенціалу системи позашкільної освіти, як основи гармонійного розвитку особистості.

 

З огляду на зазначене, актуальними питаннями на 2017-2018 навчальний рік є:

 

  • забезпечення вільного вибору кожною дитиною напряму та виду діяльності, врахування запитів дітей та батьків у роботі позашкільного навчального закладу;
  • впровадження компетентнісного та діяльнісного підходів у навчально-виховний процес позашкільного навчального закладу;
  • створення умов для соціально-педагогічної, психолого-педагогічної підтримки дітей та молоді «групи ризику», соціально вразливих дітей;
  • профілактика асоціальної поведінки в дитячому й молодіжному середовищі;
  • організація допрофільної та профільної підготовки вихованців позашкільних начальних закладів;
  • розвиток інформаційних та комунікативних технологій, організація дистанційного навчання у позашкільному навчальному закладі, в тому числі, для дітей з особливими потребами тощо.

Строки проведення районних конкурсів,

та участі у міських довгострокових програмах

та міських масових заходах навчальних закладів

Шевченківського району та

КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР

на 2017-2018 н.р:

№ з/п

Назва заходу

Термін проведення

Навчальні заклади

Відповідпальні

1.       

Районний відбірковий тур фестивалю авторської пісні

«На крилах пісень»

Вересень

 

Маліновська І.В.

2.       

Конкурс   на    кращий малюнок, краще опові-дання, краща рекомендація по догляду за твариною, краще сюжетне кольорове фото «Мій домашній улюбленець»

Вересень-грудень

 

Постол С.І.

3.       

Участь у міському фестивалі авторської пісні «На крилах пісень»

Жовтень

 

Маліновська І.В.

4.       

Вибори

до міського парламенту

Жовтень

 

Маліновська І.В.

5.       

Районний відбірковий конкурс для юних літераторів «У долонях слова молодого»

Жовтень

 

Маліновська І.В.

6.       

Міська виставка на кращого юного майстра

Жовтень

 

Усенко Ю.В.

7.       

Районний відбірковий конкурс для 3-4 класів «Півгодинки на цікавинки»

Жовтень

 

Маліновська І.В.

8.       

Відбірковий тур до обласного конкурсу на    кращого юного майстра    народних ремесел   

Жовтень

 

Усенко Ю.В.

9.       

Районний фестиваль лідерських проектів

«Лідер фест»

Листопад

 

Маліновська І.В.

10.   

Районне літературно-мистецьке свято

«Собори наших душ» (виставка образотворчого та декоративно- прикладного мистецтва)

Листопад-грудень

 

Маліновська І.В.,

Усенко Ю.В.

11.   

Районний відбірковий тур «Формула успіху»

(1/8 фіналу)

Листопад

 

Маліновська І.В.

12.   

Участь у міському конкурсі для 3-4 класів

«Півгодинки на цікавинки»

Листопад

 

Маліновська І.В.

13.   

Участь у міському фестивалі лідерських проектів

«Лідер фест»

Листопад

 

Маліновська І.В.

14.   

Участь у міському інтелектуальному турнірі «Формула успіху»

(1/8 фіналу)

Листопад

 

Маліновська І.В.

15.   

Участь у міському літературному конкурсі для юних літераторів

«Собори наших душ»

Грудень

 

Маліновська І.В.

16.   

Міське літературно-мистецьке свято

«Собори наших душ» (виставка образотворчого та декоративно- прикладного мистецтва)

Грудень

 

Маліновська І.В.,

Усенко Ю.В.

17.   

«Шкільні лідери-дітям» ‑ благодійна акція до міжнародного дня інвалідів

Грудень

 

Маліновська І.В.

18.   

Участь у міський виставці «Дебют»

 

Грудень

 

Усенко Ю.В.

19.   

Участь у міському святі «Святий Наум наведе на ум»

Грудень

 

Усенко Ю.В.

20.   

Участь у міському фестивалі творчих дитячих колективів основного рівня навчання

«Творче майбутнє»

Грудень

 

Жадан І.В.

21.   

Участь у міській екологічній виставці-конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет»

Грудень-січень

 

Постол С.І.

22.   

Участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу

«Новорічна різдвяна композиція»

Грудень

 

Постол С.І.

23.   

Участь у міській новорічній ялинці

«Ялинка збирає друзів»

Грудень

 

Маліновська І.В.

24.   

Районний відбірковий тур для учнів 5-6 класів «Відкрий для себе Україну»

Січень

 

Маліновська І.В.

25.   

Районна виставка з дизайну «Крок у майбутнє»

Січень

 

Усенко Ю.В.

26.   

Районний фестиваль дитячих театрів «Театральні обрії»

Січень

 

Маліновська І.В.

27.   

Районний конкурс дитячо-юнацької медіа творчості «Дніпро юнпрес»

Січень

 

Маліновська І.В.

28.   

Участь у міській виставці дитячої творчості «Мій рідний край – моя земля»

Січень

 

Постол С.І.

29.   

Участь у міському турі конкурсу для учнів 5-6 класів

«Відкрий для себе Україну»

Лютий

 

Маліновська І.В.

30.   

Участь у міському інтелектуальному турнірі «Формула успіху»

(1/4 фіналу)

Лютий

 

Маліновська І.В.

31.   

Участь у міській виставці з дизайну

«Крок у майбутнє»

 

Лютий

 

Усенко Ю.В.

32.   

Участь у міському фестивалі дитячих театрів «Театральні обрії»

Лютий

 

Маліновська І.В.

33.   

Районний фольклорний фестиваль

«Наддніпрянські джерела»

 

Лютий

 

Маліновська І.В.

34.   

Районний огляд-конкурс моделей учнівського самоврядування

«Maxima»

Лютий

 

Маліновська І.В.

35.   

Районний конкурс читців

«О слово рідне, хто без тебе я ?»

Лютий

 

Маліновська І.В.

36.   

Районний фестиваль «Екотворчість»

Лютий

 

Маліновська І.В.

37.   

Участь у міському фольклорному фестивалі

«Наддніпрянські джерела»

Лютий

 

Маліновська І.В.

38.   

Обласний тур Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти

«Земля – наш спільний дім»

Лютий

 

Маліновська І.В.

39.   

Участь у міському інтелектуальному турнірі «Формула успіху»

(1/2 фіналу)

Березень

 

Маліновська І.В.

40.   

Участь у міському фестивалі

«Екотворчість»

Березень

 

Маліновська І.В.

41.   

Участь у міському огляді моделей учнівського самоврядування

«Maxima»

Березень

 

Маліновська І.В.

42.   

Участь у міському конкурсі читців «О слово рідне, хто без тебе я ?»

Березень

 

Маліновська І.В.

43.   

Районна акція «Еконабат»

                  

Березень

 

Маліновська І.В.

44.   

Участь у міському конкурсі дитячо-юнацької медіа творчості

«Дніпро юнпрес»

Березень

 

Маліновська І.В.

45.   

Районна виставка

«Пасхальні кольори»

 

Березень

 

Усенко Ю.В.

46.   

Участь у обласному фестивалі

«Театральна мозаїка»

Березень

 

Маліновська І.В.

47.   

Районний огляд-конкурс хореографічних творчих колективів

«Хореографічні барви»

Березень-квітень

 

Маліновська І.В., Кудашкіна Н.В., Жадан І.В.

48.   

Районний огляд-конкурс вокальних творчих колективів

«Пісенний вернісаж»

Березень-квітень

 

Маліновська І.В., Кудашкіна Н.В., Жадан І.В.

49.   

Міський конкурс-огляд хореографічних творчих колективів

«Зоряне коло»

Квітень

 

Маліновська І.В., Кудашкіна Н.В.

50.   

Міський конкурс-огляд вокальних творчих колективів

«Зоряне коло»

Квітень

 

Маліновська І.В., Кудашкіна Н.В.

51.   

Міський фестиваль дитячих театрів моди «На подіумі юнь, краса, гармонія»

Квітень

 

Усенко Ю.В.

52.   

Участь у міській виставці «Пасхальні кольори»

Квітень

 

Усенко Ю.В.

53.   

Участь у міській екологічній акції «Еконабат»

Квітень

 

Маліновська І.В.

54.   

Участь у обласному фестивалі дитячої творчості «Моє Придніпровя»

Травень

 

Маліновська І.В.

55.   

Участь у міській виставці «Місто майстрів»

Травень

 

Усенко Ю.В.

56.   

Участь у обласних семінарах, конкурсах та фестивалях

(ДЮК «Веснянка»)

Вересень-травень

 

Маліновська І.В.

57.   

«Добро в твоєму серці» ‑ допомога безпритульним тваринам (екол. проект)

Протягом року

 

Постол С.І.

 

 

 

2 жовтня 2017 р. у приміщенні міського Палацу дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5) відбувся міський фестиваль авторської пісні «На крилах пісень». Від Шевченківського району участь брали Рак Влас та Гусарова Ангеліна (СЗШ № 40), які були запрошені до Гала-концерту.

Щиро вітаємо та бажаємо творчих успіхів!!!

 

4 жовтня 2017 р. у приміщенні Міського Палацу дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5) відбувся Гала-концерт та нагородження переможців міського фестивалю авторської пісні «На крилах пісень». Від Шевченківського району участь брали та отримали Диплом І ступеня Рак Влас та Гусарова Ангеліна (СЗШ № 40), яких було рекомендовано до участі у Всеукраїнському конкурсі бардівської пісні «Сонячний зайчик» у м. Запоріжжі (20 – 22 жовтня, 2017 р.)

 

 

 

   

 

 

 

      13.10.2017 р. в  актовій залі КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР відбулися вибори президента Асоціації молодіжних організацій Шевченківського району «Світ молоді». На заході були  присутні  представники наступних  навчальних закладів: СЗШ № 19,  21, 40, 49, 52, 78, 81, 112; ССЗШ №  126; НВК № 33, 61, 99, 137.

    За результатами голосування перемогу здобувала і стала Президентом Асоціації молодіжних  організацій Шевченківського району:

Біліченко Єлизавета, лідер  НВК  № 99.

Заступниками  президента   стали:

  •   Родіна Софія, лідер СЗШ № 81;
  •   Лиженко Валентина, лідер НВК № 61;
  •   Рудь Юлія, лідер СЗШ № 78;

Головою районної ради лідерів обрано Кирилову Софію (лідер ССЗШ № 126), заступником голови – Швець Даніїла (лідер НВК № 61).

 

Вітаємо всіх учасників, бажаємо їм творчого натхнення і перемог.

 

Прийняти участь у виборах до міського Парламенту, які відбудуться 23 жовтня 2017 р. о 13.00 год. у приміщенні Міського палацу дітей та юнацтва, (вул. Набережна Перемоги, 5) запрошуються:

  • Біліченко Єлизавета, НВК  № 99;
  • Родіна Софія, СЗШ № 81;
  • Лиженко Валентина, НВК № 61;
  • Рудь Юлія, № 78;
  • Кирилова Софія, № 126. 

 

   

 

 

 

 

Вітаємо переможців та учасників районного конкурсу юних поетів, прозаїків та журналістів «У долонях слова молодого до серця Україну піднесу», який проходив 26 жовтня 2017 р. у приміщенні КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР  та оголошуємо результати:

 

Поезія

І місце (10,0-8,5 балів): Ярошенко Ігор СЗШ № 21, Фрундіна Єлизавета СЗШ № 19, Шмерига Анастасія СЗШ № 40, Куріленко Микита НВК № 99, Котловська Ніна ССЗШ № 53, Горелов Дмитро ССЗШ № 126, Маторіна Марія СЗШ № 19, Гриневич Вероніка НВК № 137, Коваленко-Шапіро В’ячеслава СЗШ № 19.

ІІ місце (8,4-7,5 балів): Рибакова Христина СЗШ № 40, Бабенко Анна СЗШ № 48, Даніленко Жасміна СЗШ № 52, Федоренко Кіра СЗШ № 78, Башлик Анастасія СЗШ № 40, Лугар Єлизавета СЗШ № 52. 

ІІІ місце (7,4-5,5 балів): Єкимова Олександра СЗШ № 48, Саркісова Анастасія СЗШ № 112, Душейко Богдана СЗШ № 81, Рубан Марьяна СЗШ № 19, Адамчук Олександра НВК № 99, Маркова Дар’я СЗШ № 52, Яремчук Марія ССЗШ № 126, Волкова Ангеліна СЗШ № 19.

 

 

 

 

ПРОЗА

І місце (10,0-8,5 балів): Чернова Діана НВК № 137, Фрундіна Єлизавета СЗШ № 19, Ролдугіна Олена ССЗШ № 53, Гончаренко Олександра СЗШ № 112, Болотова Аліна ССЗШ № 53.

ІІ місце (8,4-7,5 балів): Яровенко Стефанія СЗШ № 19, Рибальченко Тетяна СЗШ № 81, Одарченко Аліна СЗШ № 81.

 

 

09.11.2017 р. о 15.00 год. у приміщенні Міського палацу дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5, каб. № 21) відбудеться міський відбірковий тур для переможців районного конкурсу юних поетів.

Запрошуються наступні переможці відбіркового районного туру разом з  керівниками:

І місце (10,0-8,5 балів): Ярошенко Ігор СЗШ № 21, Фрундіна Єлизавета СЗШ № 19, Шмерига Анастасія СЗШ № 40, Куріленко Микита НВК № 99, Котловська Ніна ССЗШ № 53, Горілов Дмитро ССЗШ № 126, Маторіна Марія СЗШ № 19, Гриневич Вероніка НВК № 137, Коваленко-Шапіро В’ячеслава СЗШ № 19.

ІІ місце (8,4-7,5 балів): Рибакова Христина СЗШ № 40, Бабенко Анна СЗШ № 48, Даніленко Жасміна СЗШ № 52, Федоренко Кіра СЗШ № 78, Башлик Анастасія СЗШ № 40, Лугар Єлизавета СЗШ № 52. 

 

14.11.2017 р. о 15.00 год. у приміщенні Міського палацу дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5, каб. № 21) міський відбудеться відбірковий тур для переможців районного конкурсу прозаїків, журналістів.

Запрошуються наступні переможці відбіркового районного туру разом з  керівниками:

І місце (10,0-8,5 балів): Чернова Діана НВК № 137, Фрундіна Єлизавета СЗШ № 19, Ролдугіна Олена ССЗШ № 53, Гончаренко Олександра СЗШ № 112, Болотова Аліна ССЗШ № 53.

ІІ місце (8,4-7,5 балів): Яровенко Стефанія СЗШ № 19, Рибальченко Тетяна СЗШ № 81, Одарченко Аліна СЗШ № 81.

 

 

 

 

 

 

Захід для переможців міського фестивалю "Собори наших душ"

 

 

"На крилах пісень"

 

   03 жовтня 2016 року о 15.00 год. у приміщенні міського Палацу дітей та юнацтва (вул. Наб. Перемоги, 5) з метою виявлення нових творчих обдарувань в жанрі авторської пісні, сприяння творчому зростанню авторів і виконавців відбувся традиційний відбірковий тур міського фестивалю авторської пісні «На крилах пісень».

Від Шевченківського району у фестивалі участь брали автори СЗШ № 52 ‑ Попов Олег та Ноженко Євген з композицією «Моє місто»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      5 жовтня 2016 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбувся гала-концерт міського фестивалю авторської пісні "На крилах пісень", у якому взяли участь талановиті виконавці, поети, композитори, музиканти.

У фестивалі взяли участь більш ніж 25 всебічно розвинених конкурсантів із різних районів міста. Журі відмітили високий рівень виконання творів, різножанровість, різну тематику пісень: пісні присвячені родинам, війні, любові та Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Районний конкурс для юних літераторів

«У долонях слова молодого до серця Україну піднесу»

 

  11 жовтня 2016 року у приміщенні КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР відбувся районний конкурс для юних літераторів «У долонях слова молодого до серця Україну піднесу». Конкурс проходив з метою національно - патріотичного виховання, подальшого розвитку творчості юних поетів, прозаїків та журналістів, підвищення майстерності і світосприймання засобами мистецтва поетичного слова та прози, піднесення рівня сучасної літератури, виявлення та підтримки  юних  обдарувань.

Вітаємо переможців та учасників районного конкурсу та оголошуємо результати:

 

 

 

 

 

 

Номінація «Поезія»

   1 місце – Ярошенко Ігор СЗШ № 21, Рибакова Христина СЗШ № 40, Жужгина Єлизавета СЗШ № 19, Болотова Аліна ССЗШ № 53, Башлик Анастасія СЗШ № 40, Моня Анна СЗШ № 40, Котловська Ніна ССЗШ № 53.

   2 місце – Шмерига Анастасія СЗШ № 40, Гіда Генріх СЗШ № 52, Мінєєва Марія СЗШ № 21, Яшнєва Анастасія СЗШ № 126, Мудренко Ростислав СЗШ № 126, Маторіна Марія СЗШ № 19, Адамчук Олексанра НВК № 99.

   3 місце – Шалдіна Єлизавета СЗШ № 19, Яшаєва Марія ССЗШ № 53, Кальченко Вікторія НВК № 61, Логвиненко Анастасія НВК № 33.

 

 

 

 

 

Номінація «Проза», «Журналістика»

   1 місце – Мосендз Діана СЗШ № 81, Павлишин Олександр СЗШ № 112, Валєтова Діана СЗШ № 21, Одарченко Аліна СЗШ № 81, Яшаєва Марія ССЗШ № 53.

   2 місце – Котловська Ніна ССЗШ № 53, Сопільняк Маргарита НВК № 99, Сафронова Дарина ССЗШ № 53, Болотова Аліна ССЗШ № 53.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Районний конкурс для учнів 3-4 класів

«Півгодинки на цікавинки»

 

  20 жовтня 2016 року на базі ССЗШ № 53 відбувся районний конкурс для учнів 3-4 класів «Півгодинки на цікавинки». Участь брали СЗШ № 21, 25, 40, 48, 49, 52, 78, 80, 81, 112, 119; ССЗШ № 53, 126; НВК № 33, 61, 99, 137.

Призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце  – СЗШ № 81, СЗШ № 21, СЗШ № 25, НВК № 99, СЗШ № 40,  СЗШ № 48, СЗШ № 112, ССЗШ № 126.

2 місце –НВК № 33, СЗШ № 78, НВК № 137, НВК № 61, ССЗШ № 53.

3 місце  – СЗШ № 49,  СЗШ № 119, СЗШ№ 52, СЗШ № 80.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський конкурс літераторів

«Собори наших душ»

 

 

   2 листопада 2016 року у приміщенні  Міського палацу дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5) відбувся  міський конкурс літераторів «Собори наших душ». Від Шевченківського району до участі у міському конкурсі були рекомендовані наступні переможці районного конкурсу «У долонях слова молодого до серця Україну піднесу»:

         Номінація «Поезія»:

Ярошенко Ігор СЗШ № 21, Рибакова Христина СЗШ № 40, Жужгина Єлизавета СЗШ № 19, Болотова Аліна ССЗШ № 53, Башлик Анастасія СЗШ № 40, Моня Анна СЗШ № 40, Котловська Ніна ССЗШ № 53, Шмерига Анастасія СЗШ № 40, Гіда Генріх СЗШ № 52  , Мінєєва Марія СЗШ № 21, Яшнєва Анастасія СЗШ № 126, Мудренко Ростислав СЗШ № 126, Маторіна Марія СЗШ № 19, Адамчук Олексанра НВК № 99.

        Номінація «Проза», «Журналістика»:

Мосендз Діана СЗШ № 81, Павлишин Олександр СЗШ № 112, Валєтова Діана СЗШ № 21, Одарченко Аліна СЗШ № 81, Яшаєва Марія ССЗШ № 53, Котловська Ніна ССЗШ № 53, Сопільняк Маргарита НВК № 99, Сафронова Дарина ССЗШ № 53, Болотова Аліна ССЗШ № 53.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Міський інтелектуальний

конкурс для учнів 9-10 класів

«Формула успіху»

 

2 листопада 2016 року о 15.00 у приміщенні міського Палацу дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5) пройшов міський інтелектуальний конкурс для учнів 9-10 класів «Формула успіху» (1/8 фіналу). Від Шевченківського району участь брали команди старшокласників СЗШ № 21 та ССЗШ № 126.

Обидві команди пройшли до 1/4 фіналу міського інтелектуального конкурсу «Формула успіху».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Районний конкурс-огляд

лідерських талантів «Лідер-фест»

 

10 листопада 2016 року у приміщенні КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР відбувся районний конкурс-огляд лідерських талантів «Лідер-фест». Конкурс проходив з метою розкриття творчих здібностей обдарованих підлітків у художньо-естетичному напрямку, розвитку та популяризації творчих підходів у командній роботі шкільних лідерів.

Згідно протоколів членів журі призові місця розподілились наступним чином:

1 місце – СЗШ № 21, СЗШ № 40, СЗШ № 112, СЗШ № 119;

2 місце – НВК № 99, СЗШ № 78, СЗШ № 126.

До участі у міському конкурсі-огляді команд шкільного самоврядування «Лідер-фест», який відбудеться 14.11.2016 р. о 14.00 у приміщенні Міського палацу дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5) рекомендована команда СЗШ № 21.

Висловлюємо подяку педагогам-організаторам та педагогічному складу навчальних закладів, які координували роботу лідерських осередків команд. Бажаємо  нових цікавих рішень та концепцій, творчих креативних ідей та їх подальших реалізацій у своїй роботі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський конкурс-огляд команд лідерів

шкільного самоврядування «Лідер-фест»

 

14 листопада 2016 року у приміщенні Міського палацу дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5) відбувся міський конкурс-огляд команд лідерів шкільного самоврядування «Лідер-фест». Від Шевченківського району у конкурсі участь брали лідери шкільного самоуправління СЗШ № 21:

Василенко Ю. (9 клас);

Чалишир А. (10 клас);

Пилипенко К. (9 клас).

Конкурс походив з метою виявлення творчо-обдарованих підлітків з активною громадською позицією, підвищення культури творчого спілкування старшокласників засобами сценічних форм діяльності та формування творчого іміджу лідерів-старшокласників.

Церемонія нагородження міського конкурсу-огляду команд лідерів шкільного самоврядування «Лідер-фест» відбудеться 16 листопада у приміщенні Міського палацу дітей та юнацтва.