Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Народний художній колектив Школа образотворчого мистецтва "Суцвііття"

з/п

П.І.Б керівника

№ Каб.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

1.

Іващенко

Ольга

Володимирівна

4/6

 

 

ІІI рік навчання

«Рисунок»

15.30 - 16.15

16.20 - 17.05

17.10 - 17.55

 

 

ШОМ IV р.н.

І підгр. «Витинанка»

09.00-09.45

09.50-10.35

10.40-11.25

ШОМ IV р.н.

ІІ підгр. «Витинанка»

09.00-09.45

09.50-10.35

10.40-11.25

 

 ІІІ рік навчання. «Рисунок»,

 «Живопис, композиція»

 ІV рік навчання

«Витинанка»

Творча група «Майстерня живопису»,

ІІІ рік навчання

«Соняшник»

 

Творча група

«Майстерня живопису»

11.40-12.25

12.30-13.15

13.20-14.05

 

ШОМ ІІІ р.н. «Живопис, композиція»

11.40-12.25

12.30-13.15

13.20-14.05

 

«Соняшник»,

 ІІІ р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

«Соняшник»,

 ІІІ р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

 

2.

Похилько

Оксана

Андріївна

4

ШОМ ІV р.н. «Рисунок»

ІІ підгр.

 

15.30-16.15

16.20-17.05

17.10-17.55

ШОМ ІV р.н. «Рисунок»

І підгр.

 

15.30-16.15

16.20-17.05

17.10-17.55

«Творча майстерня батику»

 

15.30-16.15

16.20-17.05

«Творча майстерня рисунок»

 

15.30-16.15

16.20-17.05

17.10-17.55

 

 

«Творча майстерня батику»

10.00-10.45

10.50-11.35

 

ІV рік навчання

«Рисунок»,

«Живопис, композиція»,

«Різьблення по дереву»,

Творча група «Майстерня різьблення по дереву»

Творча група

«Майстерня батіку»

ШОМ ІV р.н. «Живопис, композиція»

І підгр.

11.45-12.30

12.35-13.20

13.25-14.10

 

ШОМ ІІІ р.н.

«Різьблення по дереву»

І підгр.

 

18.10-18.55

19.00-19.45

19.50-20.35

ШОМ ІV р.н. «Живопис, композиція»

ІІ підгр.

 

18.10-18.55

19.00-19.45

19.50-20.35

Творча група

«Майстерня різьблення по дереву»

 

17.15-18.00

18.05-18.50

18.55-19.40

 

ШОМ ІІІ р.н.

«Різьблення по дереву»

ІІ підгр.

14.30-15.15

15.20-16.05

16.10-16.55

 

3.

Скульська

Тетяна

Олександрівна

7

ШОМ I р.н. «Рисунок»

 

15.00-15.45

15.50-16.35

16.40 -17.25

 

 

 

ШОМ I р.н. «Живопис, композиція»

 

15.00-15.45

15.50-16.35

16.40 -17.25

Творча група

«Майстерня дизайну»

 

9.00-9.45

9.50-10.35

10.40-11.25

.

 

ШОМ IV р.н.

«Графіка»

І підгр.

 

11.40-12.25

 12.30-13.15

13.20-14.05

 

I рік навчання

«Рисунок»,

«Живопис, композиція»,

IV рік навчання

«Графіка»,

Творча група «Світ графічного дизайну»

 

Творча група

«Світ графічного дизайну»

 

17.45-18.30

18.35-19.20

19.25-20.10

 

Творча група

«Світ графічного дизайну»

 

17.45-18.30

18.35-19.20

19.25-20.10

 

ШОМ IV р.н.

«Графіка»

ІІ підгр.

 

14.20-15.05

15.10-15.55

16.00-16.45

 

4.

Лисенко

Інна

Олександрівна

7/7а

 

2

«Барвінок»

cередня група

 

15.30 - 16.05

16.10 - 16.45

ІІ рік навчання

«Рисунок»

 

15.30 - 16.15

16.20 - 17.05

17.10 - 17.55

ШОМ ІІ р.н.

«Кераміка»

 

15.30-16.15

16.20-17.05

ШОМ ІІ р.н.

«Живопис, композиція»

 

15.30-16.15

16.20-17.05

17.10-17.55

ОСМ

«Барвінок»

сер. гр.

 

15.30-16.05

16.10-16.45

 

 

 

 VI рік навчання

«Рисунок»,

«Живопис, композиція»,

І - ІІ рік навчання

«Кераміка»,

Творча група «Майстерня кераміки»

ОСМ «Барвінок»

 

ОСМ

«Барвінок» молодша гр.

 

17.00-17.30

17.35-18.05

 

Творча група «Майстерня кераміки»

 

17.20-18.05

18.10-18.55

19.00-19.45

творча група «Майстерня кераміки»

 

18.10-18.55

19.00-19.45

 

І рік навчання

«Кераміка»

 

18.05 - 18.50

18.55 - 19.40

 

«Барвінок»

Молодша група

 

17.00-17.30

17.35-18.05

 

5.

Козинець

Юлія

Павлівна

23 а

 

2

 

 «Барвінок»

стар. гр.

15.30-16.15

16.20-17.05

І рік навчання

«Петриківський розпис»

15.00-15.45

15.50-16.35

16.40-17.25

 «Барвінок»

стар. гр.

15.30-16.15

16.20-17.05

ІІ рік навчання «Петриківський розпис»

15.00-15.45

15.50-16.35

16.40-17.25

 

 

 

«Майстерня петриківського розпису»

17.35-18.20

18.25-19.10

19.15-20.00

 

 «Барвінок» підготовча гр.

17.15-18.00

18.05-18.50

 

 

«Майстерня петриківського розпису»

17.35-18.20

18.25-19.10

19.15-20.00

 

І-ІІ рік навчання

«Петриківський розпис»,

творча група «Майстерня петриківського розпису»

І рік навчання

«Петриківський розпис»

ОСМ «Барвінок»

 

 «Барвінок» підготовча гр.

17.15-18.00

18.05-18.50

 

6.

Мукасєєва

Любов

Нікіфорівна

4

 

 

 

 

 

ШОМ ІІІ р.н.

«Лозоплетіння»

І підгр.

09.00-09.45

09.50-10.35

10.40-11.25

Творча група

«Майстерня лозоплетіння»

І підгр.

 

09.00-09.45

09.50-10.35

10.40-11.25

 

ІІІ рік навчання

«Лозоплетіння»,

творча група

«Майстерня лозоплетіння»

 

ІІ підгр.

11.45-12.30

12.35-13.20

13.25-14.10

 

ІІ підгр.

11.45-12.30

12.35-13.20

13.25-14.10

 

Робота з творчообдар. дітьми

14.30-15.15

15.20-16.05

Робота з творчообдар. дітьми

 

14.30-15.15

 

7.

Цимбалій

Тетяна Іванівна

 

 

І рік навчання

14.00-14.45

IІ рік навчання

15.00-15.45

 

І рік навчання

14.00-14.45

IІ рік навчання

15.00-15.45

 

 

 

 «Декоративний розпис»

клуб школярів «Фантазія»

 

8.

Юрченко

Олеся Сергіївна

 

І рік навчання

15.30 – 16.15

16.20 – 17.05

 

 

І рік навчання

15.30 – 16.15

16.20 – 17.05

 

 

 

 «Пані Соломинка»

клуб школярів «Фантазія»