Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2017

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР

___________Л.І.Михайлова

ПЛАН

виховної роботи та масових заходів

Комунального позашкільного навчального закладу

«ЦЕНТР  ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ  № 1»

Дніпровської міської ради

ЖОВТЕНЬ 2017 р.

№ з/п

Назва заходу

Дата, час проведення

Назва  гуртка

Відповідальні

01.10.2017 р. (неділя)

 

1.

 

Акція: «Тепло дитячих сердець».

постійно

 

«Юні друзі природи»

Постол С.І.
20 дітей

02.10.2017 р. (понеділок)

2.

 

 

Участь у обласній виставці

 «На кращого юного майстра народних ремесел», (ОблСЮН).

 

 

 

12.00

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

зразковий художній колектив «Школа рукоділля»

 

 

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

10-15 дітей

3.

Нарада членів адміністрації.

13.30

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.

 

4.

 

Участь у відбірковому турі міського фестивалю авторської пісні «На крилах пісень».

 

15.00

 

Учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.,

педагоги-організатори
2  дитини

5.

 

Диспут до Всесвітнього Дня тварин: «Чому сумні очі маленьких братів?».

 

15.00

 «Дитяча творча майстерня»,

 клуб школярів «Гармонія»

 

Велика В.М.
20 дітей

 

6.

Виховна година: «1 жовтня Міжнародний День людей  похилого віку».

18.00

«Світ Чудес»

к/ш «Фенікс»

Мойсова М.Ю.

10 дітей

03.10.2017 р. (вівторок)

 

7.

Пізнавальна-розважальна ігрова програма: «Обереги рідного краю».

12.30

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.
17 дітей

8.

Заняття-цікавинка до Всесвітнього Дня посмішки: «Діліться усмішками, люди, хай світ цей радіснішим буде!».

12.30

«Країна Веселкова»

Юрко А.І.
16 дітей

9.

«Поспішай творити добро» -

бесіда до Міжнародного Дня людей похилого віку.

 

16.00

Циркова студія

«Тріумф», клуб школярів  «Фенікс»

 

Кравченко В.О.
15 дітей

04.10.2017 р. (середа)

 

10.

Участь у міському фестивалі авторської пісні «На крилах пісень».

14.00

Учні навчальних закладів району

Маліновська І.В.,

2 дитини

 

 

11

 

Виставка робіт з витинанки у міському  музеї «Літературне Придніпров’я» до  Дня Українського козацтва,Дня захисника України: «Паперовий дивоцвіт».

16.00

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»

ІV р. н., СНТ «Соняшник» ІІІ р.н.

Усенко Ю.В.,

Іващенко О.В.
20 дітей – виставка

концертні номери

70 глядачів

12.

 

Бесіда-тренінг: «Уміти цінувати дружбу».

 

16.00

 «Декоративний розпис»,клуб школярів «Фантазія»

 

Цимбалій Т.І.
20 дітей

13.

Пізнавальна гра: «Золота осінь прийшла, до нас знову завітала!»

17.35

«Планета Знань»

Малініна Г.М.
16 дітей

05.10.2017 р. (четвер)

 

14.

Районна благодійна акція «Шкільні лідери - дітям» - збір гуманітарної допомоги для дітей пільгових категорій.

 

14.00

Учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.,

методисти,

педагоги-організа

тори, 70 дітей

 

15.

 

«Пошивайло Олесь Михайлович. Інститут керамології» - бесіда з історії гончарства

 

18.10

Народний художній колектив  «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

 «Майстерня кераміки»

 

Лисенко І.О.
10  дітей

06.10.2017 р. (п’ятниця)

16.

Бесіда: «Режим дня».

17.35

«Пізнайко»

Богиня В.М.
15 дітей

07.10.2017 р. (субота)

17.

Участь вихованців зразкових художніх колективів – «Театр пісні «Альянс», хореографічної студії «Грація» у Міжнародному фестивалі

«Сузір’я ХХІ століття».

10.00

Зразкові художні колективи – «Театр пісні «Альянс», хореографічна студія «Грація

Жадан І.В.,

Стернад Н.А.,

24 дитини

Відмич Н.В.,

Сверчкова Я.О.

41 дитина

18.

Бесіда: «День захисника України».

10.45

12.45

«Юні друзі природи»

Постол С.І.
20 дітей

19.

«Красі не треба осяйних прикрас» -

 виховна бесіда

 

12.30

 

Театр моди «Шарм»

Щербакова С.В.
12 дітей

08.10.2017 р. (неділя)

 

20.

 

Участь у Чемпіонаті міста з «Джиу-Джитсу».

 КСК «Метеор».

 

10.00

Секція

з джиу-джитсу

«Shori», клуб школярів «Фенікс»

Чуріков Е.Е.
12 дітей

21.

 

 

«Українське козацтво» - виховна бесіда.

 

 

11.45

Народний художній колектив  «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

 «Майстерня лозоплетіння»

 

 

Мукасєєва Л.Н.
6 дітей

22.

«Грає викладач» - концерт для учнів, присвячений Міжнародному

Дню музики.

 

12.00

 

Музична студія «Мажор»

 

Хорошко І.О.
6 дітей

 

23.

Бесіда до Дня працівника освіти:

«Цей світлий день належить вам по праву».

12.45

 

16.45

 

«Юні друзі природи»

 

 

Постол С.І.
20 дітей

24.

«Мій край – моя історія жива» -

виховна бесіда.

 

13.45

 

«Вишивка»

Макаренко С.П
6 дітей

09.10.2017 р. (понеділок)

25.

 

Школа молодого педагога.

 

11.30

Педагогічні працівники

 

Седнева О.О.

26.

 

«Воїни світла» - година спілкування  з нагоди Дня захисника України.

 

15.00

 «Дитяча творча майстерня», клуб школярів «Гармонія»

 

Велика В.М.
20 дітей

27.

 

«Чарівне мистецтво балету» - тематична бесіда.

15.30

 

Хореографічний

ансамбль «Кристал»

Овечко В.П.
Ребезова Д.О.

15 дітей

28.

 

 

«Значення мистецтва у комунікаціях» - урок-бесіда.

 

 

17.45

Народний художній колектив  «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

 «Світ графічного дизайну»

 

 

Скульська Т.О.
15 дітей

10.10. 2017 р. (вівторок)

 

29.

Бесіда культурного спілкування: «Чарівні» слова».

12.30

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.
18 дітей

30.

 

 «Барвисте розмаїття» - родинна зустріч, святкове чаювання.

 

15.30

«Пані соломинка»,

клуб школярів «Фантазія»

 

Юрченко О.С.
10  дітей

 

31.

Бесіда: «Таємниця твого імені».

17.45

Центр розвитку

і навчання «Умка»

Левіна О.В.
15 дітей

32.

 

 

День Українського козацтва:

 «Пишаюся тобою, рідний краю».

18.10

Народний художній колектив  «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

ІV рік навчання

 

 

Похилько О.А.
10  дітей

11.10.2017 р. (середа)

 

33.

 

Тематична бесіда: «Свято Покрови. День захисника України».

 

11.00

 

ШКЕВ

Михайлова Л.І., керівники гуртків
75 дітей

 

34.

 

Міні-лекція: «Феномен лідерства».

 

16.00

 «Декоративний розпис», клуб школярів «Фантазія»

 

Цимбалій Т.І.
20 дітей

 

35.

 

Виховна бесіда: «Свято Покрови».

 

16.15

 

«Англійська мова»

Бубнова Л.І.
15 дітей

12.10.2017 р. (четвер)

 

36.

Участь у Чемпіонаті України з Козацького двобою.

з 12.10

по 15.10.

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букрєєв І.Є

5 дітей

 

37.

Виховна година: «Мої права та обов’язки».

12.30

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.
18 дітей

 

38.

 

Тематична бесіда: «День захисника України».

 

15.30

 

Студія образотворчого мистецтва «Барвінок»

 

Козинець Ю.П.
10  дітей

 

39.

Тематична бесіда з дітьми з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва: «Сини України, згадаймо минуле!».

 

12.30

 

«Країна Веселкова»

 

Юрко А.І.
16 дітей

                                                                         13.10.2017 р. (п’ятниця)

 

40.

День захисника України:

«Народитись чоловіком гідність.

12.15

«В країні Знань»

Седнєва О.О.
16 дітей

 

41.

 

Вибори

до районної ради лідерів парламенту.

 

14.00

учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В. пед.-організатори,
50 дітей

 

42.

Виховна година до Дня українського  козацтва: «Наша гордість татусі та дідусі».

 

15.30

Циркова студія «Тріумф», клуб школярів «Фенікс»

 

Кравченко В.О.
15 дітей

 

43.

«Як у нас на Україні» - конкурсно-ігрова програма до Дня Українського козацтва.

 

16.00

циркова студія

«Тріумф», клуб школярів «Фенікс»

Кравченко В.О.
15 дітей

 

44.

 

«Мужній козак і гарна дівчина – запорука сильної батьківщини» -  захід до свята Покрови.

 

16.00

 «Декоративний розпис»,

клуб школярів «Фантазія»

 

Цимбалій Т.І.
20 дітей

 

 

45.

 

Тематична бесіда:
 «День захисників України та День Українського козацтва - національні свята».

17.35

Народний художній колектив  «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

 «Майстерня петриківського розпису»

 

 

Козинець Ю.П.
10  дітей

 

46

«А ми тую козацькую славу збережемо!» - бесіда до свята Покрови Пресвятої Богородиці та

до Дня українського Козацтва.

17.40

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букреєв І.Є.
20 дітей

 

47.

 

 

Конкурсна програма: «Подорож в країну «Ввічливості».

18.00

«Світ Чудес»

клуб школярів «Фенікс»

Мойсова М.Ю.

10 дітей

14.10.2017 р. (субота)

 

48.

Дня захисника України! –

святковий день

 

 

 

15.10.2017 р. (неділя)

 

49..

 

Акція: «Тепло дитячих сердець».

Постійно

 

«Юні друзі природи»

Постол С.І.
20 дітей

16.10.2017 р. (понеділок)

50.

 

Гурткова робота.

 

за розкладом

Гуртки КПНЗ

«ЦПР № 1» ДМР

зав. відділів,

керівники гуртків

17. 10.2017 р. (вівторок)

51.

 

«Свято Покрови – одне з найвеличніших українських свят!»

16.00

Фольклорний колектив

 «Журавка»

 

Ченчик Н.О.
10 дітей

18.10.2017 р. (середа)

 

 

52

Виховний захід до Дня визволення Дніпропетровщини: «Пам'ять священна».

16.30

18.00

Секція

з джиу-джитсу

«Shori» клуб школярів «Фенікс»

Чуріков Е.Е.
12 дітей

 

 

53

 

«Повага – ниточка, що з’єднує покоління» -  виховна бесіда до  Міжнародного дня людей похилого віку.

17.15

Народний художній колектив  «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

«Майстерня різьблення по дереву»

 

 

Похилько О.А.
10  дітей

19.10.2017 р. (четвер)

 

54.

 

«Перетанцюй мене» - танцювальна гра

(молодша та середня групи).

15.30

Народний художній колектив.

«Шоу- студія «Беб»

Ткаченко Н.В.

Захорольська А.А.
50 дітей

 

55.

 

.

 

Районний тур конкурсу для учнів 3-4 класів навчальних закладів району: «Півгодинки на цікавинки».

 

 

14.00

 

учні шкіл Шевченківського району,  педагоги-організатори 520 д.

Маліновська І.В.,

методисти,

зав. відділів,

культорганізатори

 

56.

«Allegro! Vivo! Presto!» -

технічний залік.

15.00

Музична студія «Мажор»

Шульман Л.Є.
7 дітей

 

 

20.10.2017 р. (п’ятниця)

 

 

57.

 

 

«В дружній атмосфері народжується творчість» - тематична бесіда

 

 

15.00

Народний художній колектив  «Школа образотворчих мис- тецтв «Суцвіття»,

І р.н.

 

 

Скульська Т.О.
15 дітей

 

 

58.

 

Осінній бал: «В гості до осені».

 

17.35

 

«Пізнайко»

Богиня В.М.
15 дітей

 

21.10.2017 р. (субота)

 

 

59.

 

«Осінній стартин» -

ігрова програма.

14.00

Зразковий художній колектив хореографічна студія «Грація»

 

Відмич Н.В.,
Свєрчкова Я.О.
15 дітей

 

 

60.

Участь у VIIІ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості: «Квітуча Україна»

(м. Умань).

 

протягом дня

 

 Зразковий художній колектив «Театр пісні «Альянс»

 

Жадан І.І.,

Кошара А.В.

 31 дитина

 

 

 

61.

 

 

Міська виставка домашніх: тварин

«Добро в твоєму серці».

 

 

11.00

«Юні друзі природи»,

міський дитячий будинок №1,

члени міської дитячої «Асоціації захисту тварин»

Кошара А.В.,

Постол С.І.,

культорганізатори
30 дітей

 

 

62.

 

Участь у екологічному проекті:

 «Добро в твоєму серці» - допомога безпритульним тваринам.

 

протягом місяця

«Юні друзі природи»,

міська  дитяча громадська «Асоціація захисту тварин»

Кошара А.В.,

Постол С.І.,

30 дітей

 

22.10.2017 р. (неділя)

 

 

63.

Участь у VIIІ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості: «Квітуча Україна»

(м. Умань).

 

протягом дня

 

 Зразковий художній колектив «Театр пісні «Альянс»

 

Жадан І.І.,

Кошара А.В.

 31 дитина

 

 

64.

«Мої досягнення у виконанні етюдів К.Черні» - технічний залік.

 

12.00

Музична студія «Мажор»

Хорошко І.О.
6 дітей

 

 

 

65.

Творчий урок:  «Удосконалення вокальних здібностей».

 (Відео майстер-клас, досвід фахівців вокального мистецтва).

 

13.00

Зразковий художній колектив

 «Театр пісні «Альянс»

 

Стернад Н.А.
15 дітей

 

 

66.

«Україно, ти моя молитва» -

  виховна година

 

15.00

 

«Чарівний бісер»

Лепетуха Т.С.
10 дітей

 

23.10.2017 р. (понеділок)

 

 

67.

«Відстояли рідну землю» -  бесіда до  Дня  визволення міста  Дніпро від нацистів.

11.45

«В країні Знань»

Седнєва О.О.
15 дітей

 

 

68.

 

Засідання художньої ради.

13.30

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.,

Кудашкіна Н.В.

 

 

69.

 

Участь у виборах до міського Парламенту дітей та молоді міста.

13.00

учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В. педагоги-організатори,
40 дітей

 

 

70.

 

Засідання атестаційної комісії.

 

13.30

Педагогічні працівники

 

Тонконог Н.Л.

 

 

 

 

24.10.2017 р. (вівторок)

 

 

71.

Пізнавальне свято до Дня Українського козацтва : «Червона калина хай піснею лине туди, де криниця і тиха стежина…»

 

11.00

«Країна Веселкова»

Юрко А.І.,

культорганізатори
15 + 35 дітей

 

 

72.

Пізнавальне заняття: «Космос, зорі, сузір'я».

12.30

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.
16 дітей

 

 

73.

Засідання атестаційної комісії.

13.30

Педагогічні працівники

Тонконог Н.Л.

 

 

 

74.

 

Засідання комітетів.
Захист тек-презентацій навчальних закладів.

14.00


учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В. педагоги-організатори,
40 дітей

 

 

75.

 

«Ми пам’ятаємо про вас» - виховна бесіда до Дня визволення м. Дніпро від нацистів.

 

15.30

«Вязання»,

клуб школярів «Фантазія»

 

Мешечко Л.М.

10 дітей

 

 

76.

Тематична бесіда до Дня  визволення Дніпропетровщини  від нацистів:

«Моє місто у жовтневому золоті».

17.35

«Планета Знань»

Малініна Г.М.
15 дітей

 

 

77.

 

Тематична бесіда:
 «Пишаюсь тобою, рідний краю!»

 

18.00

Зразковий художній колектив «Театр пісні «Альянс»

 

Кошара А.В.
15 дітей

 

25.10.2017 р. (середа)

 

 

78.

Участь у обласному семінарі для заступників директора з НМР, методистів (ДЮЦ «Веснянка»).

 

10.00

 

Педагогічні працівники

 

Михайлова Л.І.,

Тонконог Н.Л.

 

 

79.

 

«Переправа» - тематична бесіда до Дня визволення Дніпропетровщини від нацистів.

 

15.30

 «Дитяча творча майстерня»,

клуб школярів «Гармонія»

 

Велика В.М.
20 дітей

 

 

 

80.

 

 

«Осінні зустрічі» - вечір для старшокласників.

16.00

 

 

Творчі колективи «ЦПР № 1»

Кудашкіна Н.В.,

культорганізатори,

кер. гуртків
85-100 дітей

 

 

81.

 

«Танцюй та імпровізуй» - творча гра.

(старша група та основний склад).

18.00

Народний художній колектив

«Шоу-студія «Беб»

Ткаченко Н.В.

Захорольська А.А.
50 дітей

 

26.10.2017 р. (четвер)

 

 

82.

 

Районний відбірковий конкурс для юних літераторів:

«У долонях слова молодого до серця Україну піднесу».

14.00

 

 

учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.,

культорганізатори,

педагоги-організатори,

40 дітей

 

 

83.

 

«Свято осені» - пізнавально-розважальна програма для малюків.

 

15.30

 

«Планета Знань»

Малініна Г.М.

16 дітей

культорганізатори

 

 

 

84.

Тематична бесіда до Дня визволення Дніпра від нацистів:

«Нічого в світі кращого нема, як захищати рідну Батьківщину».

 

18.30

 

Театральна студія «Успіх»

 

Соломончук І.В.
10 дітей

 

27.10.2017 р. (п’ятниця)

 

 

85.

 

Заняття  в гуртках.

за розкладом

гуртки «ЦПР № 1»

Завідувачі відділів,

керівники гуртків

 

28.10.2017 р. (субота)

 

 

86.

Екскурсія до Новомосковського аграрного коледжу.

 

09.00

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

20 дитина

 

29.10.2017 р. (неділя)

 

 

87.

 

Акція: «Тепло дитячих сердець».

Постійно

 

«Юні друзі природи»

Постол С.І.
20 дітей

 

30.10.2017 р. (понеділок)

 

 

88.

 

Засідання художньої ради.

 

13.00

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.,

Кудашкіна Н.В.

 

31.10 2017 р. (вівторок)

 

 

89.

 

Свято калини: «З вербою й калиною є Україна!».

 

11.00

 

 «В країні Цікавинки»,

«Пізнайко»

 

Тонконог Н.Л.,

Богиня В.М.,

культорганізатори,

кер. гуртків
33 + 20 дітей

 

 

90.

Участь у Всеукраїнській акції:

«Птах року».

 

до 31.10.

 

«Юні друзі природи»

Постол С.І.
20 дітей

 

 

 

91.

 

 

 

Участь у міських заходах до Дня Українського козацтва, Дня захисника України.

 

 

жовтень

 

 

творчі колективи «ЦПР №1»

Михайлова Л.І.,

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

культорганізатори,

керівники гуртків.

30-100 дітей

 

 

 

92.

Участь Всеукраїнській виставці декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва:

 «Народне мистецтво козацького краю»

 

 

жовтень

Народний  художній колектив

«Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»

 

Усенко Ю.В.

кер. гуртків
100-150 дітей