Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2017

ПЛАН

виховної роботи та масових заходів

Комунального позашкільного навчального закладу

«Центр позашкільної роботи № 1»

Дніпропетровської міської ради

 

січень   2018 р.

з/п

 

Назва заходу

Дата,

час

 

Назва  гуртка

 

Відповідальні

 

01.01.2018 р. (понеділок)

 

1

Святковий день!

 

 

 

 

02.01.2018 р. (вівторок)

 

 

2

 

«Мій домашній улюбленець» - міський конкурс – надання робіт до «ЦПР № 1»

з 02.01.

по 15.02.

2018 року

«Юні друзі природи», міська дитяча асоціація захисту тварин

 

Кошара А.В.,

Постол С.І.

50 дітей

 

03.01.2018 р. (середа)

 

 

3

Екскурсія до акваріуму та зоомузею: «Знайомі незнайомці».

 

10.00

 

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

15 дітей

 

04.01.2018 р. (четвер)

 

 

4

«Різдвяні обряди та звичаї» - тематична бесіда. Святкове чаювання.

 

15.30

ШОМ «Суцвіття»,

І р.н.

Лисенко І.В.

12 дітей

 

 

5

«Різдвяні розваги» - розважальна програма.

 

15.30

«В’язання»

к/ш «Фантазія»

Мешечко Л.М.

10 дітей

 

 

6

«В хату входить коляда» - конкурс дитячих малюнків.

 

15.30

ШОМ «Суцвіття»,

ІV р.н.

Похилько О.А.

16 дітей

 

 

7

 

«Святий вечір» - тематична бесіда.

 

16.45

«Юні друзі природи»

КЗ СЗ «Довіра»

Постол С.І.

10 дітей

 

 

8

«Новорічні свята» - розважальна програма.

17.35

Студія образотворчого мистецтва «Барвінок»

Козинець Ю.П.

 

05.01.2018 р. (пятниця)

 

 

9

Творчі майстерні, святкове чаювання.

14.20

ШОМ «Суцвіття»,

«Світ графічного дизайну»

Скульська Т.О.

5 дітей

 

 

10

Виготовлення  сувенірів «Різдвяні зіроньки».

15.00

«Дитяча творча майстерня»

к/ш «Гармонія»

Велика В.М.

14 дітей

 

 

11

«Готуємося до Надвечір’я Різдва» - пізнавально-розважальна програма.

16.00

«Вишивка»

Макаренко С.П.

8 дітей

 

 

 

12

«Щедрий вечір, добрий вечір» - колядки за народними традиціями.

16.00

«Декоративний розпис»

к/ш «Фантазія»

Цимбалій Т.І.

25 дітей

 

 

 

13

«Традиції святкування Нового року» - тематична бесіда про народні звичаї та обряди.

16.00

«Пані Соломинка»,

к/ш «Фантазія»

Юрченко О.С.

10 дітей

 

 

14

«Казкова подорож Зимоньки-зими» - розважальна програма.

18.00

«Світ чудес»

к/ш «Фенікс»

Мойсова М.Ю.

10 дітей

 

 

06.01.2018р. (субота)

 

 

15

 

«Різдво. Народні звичаї слов’янських народів» - тематична бесіда.

 

09.00

 

Центр розвитку і навчання  «Умка»

 

Левіна О.В.

13 дітей

 

 

16

 

«Свят вечір» - тематична бесіда.

 

10.45

12.45

 

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

10 дітей

10 дітей

 

 

17

 

Тематична бесіда з вихованцями гуртка: «Тематичний світ зимових свят».

 

14.20

Студія народної творчості «Соняшник»

 

Іващенко О.В.

8 дітей

 

 

18

 

«Різдво Христове» - тематична бесіда.

 

16.00

Циркова студія «Тріумф»,

к/ш «Фенікс»

 

Кравченко В.О.

16 дітей

 

07.01.2018 р.  (неділя)

 

19

Різдво Христове!

 

 

 

 

08.01.2018 р. (понеділок)

 

 

20

«Зимові візерунки» - бесіда про зимові явища в природі.

 

15.30

 

«Пізнайко»

Богиня В.М.

14 дітей

 

09.01.2018 р. (вівторок)

 

 

21

 

 

«Різдвяні розваги» - ігрова програма.

 

 

16.00

Зразковий художній колектив хореографічна студія «Грація»

 

Відмич Н.В.,

Сверчкова Я.О.

18 дітей

 

10.01.2018 р. (середа)

 

 

22

«На небі зірка ясна засяяла» - знайомство з українськими колядками, щедрівками та засівками.

 

16.00

 

«Музична студія «Мажор»

 

Хорошко І.О.

5 дітей

 

 

23

 

«Різдвяні ігри» - розважальна програма.

 

18.00

народний художній колектив

«Шоу – студія «Беб»

Ткаченко Н.В.,

Захорольська А.А.

50 дітей

 

11.01.2018 р. (четвер)

 

 

24

 

«Новорічний стартин» - пізнавально-розважальна програма в дні зимових канікул.

 

12.00

 

вихованці гуртків «ЦПР 3 1»

Кудашкіна Н.В.,

зав. відділів

культорганізатори,

керівники гуртків

40-50 дітей

 

 

25

«Зимова дивина» - виховна бесіда про Різдвяні свята.

 

15.30

 

«Планета Знань»

Малініна Г.М.

18 дітей

 

12.01.2018 р. (пятниця)

 

 

26

Участь у обласній виставці-конкурсі юних художників

«Собори наших душ».

11.00

ШОМ «Суцвіття» Обл. ДЮК «Веснянка».

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

19 дітей

 

 

27

«Український танець – душа  нашого народу» - тематична бесіда.

15.30

хореографічний ансамбль «Кристал»

Овечко В.П.,

14 дітей

 

 

28

 

«Аналіз етичних ситуацій» - бесіда-вправа.

16.00

«Декоративний розпис»

к/ш «Фантазія»

Цимбалій Т.І.

25 дітей

 

13.01.2018 р. (субота)

 

 

29

 

«Маланкування» - година спілкування

 

11.30

ШОМ «Суцвіття», Майстерня «Лозоплетіння»

 

Мукасєєва Л.Н.

 

30

«Українські вечорниці» - тематична бесіда.

 

12.30

 

Театр моди «Шарм»

Щербакова С.В.

10 дітей

 

 

 

14.01.2018 р. (неділя)

 

 

31

 

«Мій домашній улюбленець» - міський конкурс – надання робіт до «ЦПР № 1»

з 02.01.

по 15.02.

2018 року

«Юні друзі природи», міська дитяча асоціація захисту тварин

 

Кошара А.В.,

Постол С.І.

50 дітей

 

15.01.2018 р. (понеділок)

 

 

32

«Традиційні  українські свята» - вшанування свята хрещення.

15.00

«Дитяча творча майстерня»

к/ш «Гармонія»

Велика В.М.

14 дітей

 

16.01.2018 р. (вівторок)

 

 

33

«Історія родини кожного з нас – це літопис нашого народу» - виховна бесіда до Дня Соборності України.

12.35

 

«Країна Веселкова»

 

Юрко А.І.

16 дітей

 

 

34

Заняття-гра: «Подорож в зимову казку». Конкурс на виразне читання колядок та щедрівок.

15.30

 

«Планета Знань»

 

Малініна Г.М.

18 дітей

 

17.01.2018 р. (середа)

 

 

35

 

Заняття в гуртках.

за розкладом

 

вихованці гуртків

«ЦПР № 1»

Юрко А.І.,

зав.відділів,

керівники гуртків

 

18.01.2018 р. (четвер)

 

 

36

 

Тематичне заняття: «Перехрестя».

 

12.45

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

17 дітей

 

 

37

Районний фестиваль дитячо-юнацької медіа творчості

«Дніпро юнпрес».

 

14.00

Учні шкіл Шевченківського району

 

Маліновська І.В.,

20  дітей

 

19.01.2018 р. (пятниця)

 

 

38

 

Районна  лідерська зустріч до Дня Соборності Укаїни.

 

14.00

 

Учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.,

Кудашкіна Н.В..

культорганізатори

20  дітей

 

 

39

«Цінуй честь сім’ї. Знай, що твоя

сім’я – це і твої вчинки, і твоя поведінка» - виховний захід.

 

16.00

 

Театральна студія «Успіх»

 

Соломончук І.В.

15 дітей

 

 

40

«Бій під Крутами – історія подвигу» - виховна бесіда.

18.30

19.30

Секція з джиу-джитсу «Shori», к/ш  «Фенікс»

Чуріков Е.Е.

12 дітей, 14 дітей

 

20.01.2018 р. (субота)

 

 

41

«Козацькими стежками» - тематична бесіда з історії розвитку козацтва.

 

10.00

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букрєєв І.Є

10 дітей

 

 

42

 

«Танцюймо разом» - танцювальні батли-змагання.

 

12.00

танцювальна студія

«Udance»,

к/ш «Гармонія»

 

Тарасович С.С.

14 дітей

 

 

43

 

Урок мужності: «пам’яті героїв Крут».

 

12.00

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букрєєв І.Є

10 дітей

 

 

44

«Об’єднаймося ж брати мої» - пізнавальна програма до Дня Соборності України.

 

13.00

«Декоративний розпис»

к/ш «Фантазія»

Цимбалій Т.І.

25 дітей

 

 

45

«Сніжинки нам співають чарівні пісні» -бесіда з ілюстраціями.

 

15.30

Музична студія «Мажор»

Шульман Л.Є.

7 дітей

 

 

46

 

«Книжкова лікарня» - виховне заняття.

 

18.00

«Світ чудес»

к/ш «Фенікс»

Мойсова М.Ю.

10 дітей

 

21.01.2018 р. (неділя)

 

 

47

«Відчуй музику серцем, співай душею» - тематичний урок.

15 .00

зразковий художній колектив «Театр пісні «Альянс»

Стернад Н.А.

14 дітей

 

22.01.2018 р. (понеділок)

 

 

48

«Наша країна – єдина держава» - пізнавальна бесіда до Дня Соборності України.

15.00

«Дитяча творча майстерня»

к/ш «Гармонія»

Велика В.М.

14 дітей

 

 

49

«Формула спілкування. Що таке духовність» - виховна бесіда.

18.00

Секція з джиу-джитсу «Shori», к/ш  «Фенікс»

Чуріков Е.Е.

12 дітей

 


23.01.2018 р. (вівторок)

 

 

 

50

Свято посвяти в козачата: «Україна – наша мати і про неї рідний спів. Ми – маленькі козачата, ми – нащадки козаків».  Пізнавально-розважальна програма до Дня Соборності України.

 

 

11.00

 

 

«Країна Веселкова»

Юрко А.І., культорганізатори, керівники творчих колективів

25 дітей

 

 

51

 

«Моя єдина, Соборна Україна» - бесіда до Дня Соборності України.

 

17.00

зразковий художній колектив «Театр пісні «Альянс»

 

Кошара А.В.,

20 дітей

 

24.01.2018 р. (середа)

 

 

52

Участь у міському заході до Дня Соборності України у парламенті дітей та молоді міста.

 

15.00

 

«Світ молоді»

Маліновська І.В.,

педагоги-організатори

12 дітей

 

25.01.2018 р. (четвер)

 

 

53

Тематичне заняття: «Я несу щедрівочку у хатиночку».

 

12.45

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

17 дітей

 

 

54

 

«Повір у себе» - виховне заняття.

 

15.30

 

«Чарівний бісер»

Лепетуха Т.С.

12 дітей

 

 

55

 

Тематичне заняття: «Дерева взимку».

15.30

 

«Планета Знань»

Малініна Г.М.

18 дітей

 

26.01.2018 р. (пятниця)

 

 

 

56

 

Районний відбірковий  тур

 для учнів 5-6 класів

«Відкрий для себе Україну».

 

14.00

 

Учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.,

Кудашкіна Н.В.,

культорганізатори

180 дітей

 

 

57

«Україна рідний край» - тематична бесіда до Дня Соборності України.

 

15.30

 

«Пізнайко»

Богиня В.М.

14 дітей

 

27.01.2018 р. (субота)

 

 

58

«Нові техніки козацького двобою. Практичні навички» - майстер-клас для вихованців від випускників.

 

10.00

 

Школа бойових мистецтв «Лотос»

 

Букрєєв І.Є

10 дітей

 

28.01.2018 р. (неділя)

 

 

59

«Здоровим бути - модно» - виховна бесіда.

 

14.30

«Майстерня різьблення по дереву»

Похилько О.А.

9 дітей

 

29.01.2018 р. (понеділок)

 

 

60

 

«Безпека вдома та на вулиці» - бесіда.

 

18.00

зразковий художній колектив «Театр пісні «Альянс»

 

Кошара А.В.,

20 дітей

 

30.01.2018 р. (вівторок)

 

 

61

 

Заняття в гуртках.

за розкладом

 

вихованці гуртків

«ЦПР № 1»

Юрко А.І.,

зав.відділів,

керівники гуртків

 

31.01.2018 р. (середа)

 

 

62

Природоохоронна акція «Піклування про зимуючих птахів».

протягом січня

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

20 дітей

 

 

63

Участь у міській акції: «Тепло дитячих сердець».

протягом січня

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

20 дітей

 

 

64

Участь у ІV міській виставці-конкурсі «Магія театру». Театр опери та балету.

Протягом січня

ШОМ «Суцвіття»

Усенко Ю.В..

15 дітей