Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Нагородження переможців міського конкурсу читців «О, слово рідне, хто без тебе я ? » "О слово рідне, хто без тебе я..."Міський відбірковий тур для учнів 5-6 класів «Відкрий для себе Україну».  Всеукраїнський  конкурс-виставка«Писанкова веселка»"О слово рідне, хто без тебе я...""Магія театру"Районний конкурс «Театральні обрії». Арт Толока "До дня закоханих" «Земля наш спільний дім»"Відкрий для себе Україну"

 

АНОНС

 

 

Хореографічний ансамбль

народного танцю

"ЗОРЯНИЙ"

приймає участь 27 - 30.04.2018 у 

 

Міжнародному фестивалі танцю народів світу 

 

"Веселкова Терпсихора 2018"

м.Київ

 

 

 

Зразковий художній колектив театр  пісні "Альянс"

приймає участь 27 - 28.04.2018 у 

VI Міжнародному фестивалі - конкурсі сценічних мистецтв.

Весна - 2018

 

 

Народний художній колектив "Шоу- студія "БЄБ"

приймає участь 26 - 29.04.2018 у 

 V Ювілейному фестивалі - конкурсі сценічних мистецтв.

 

«STARE MISTO Festival 2018»

м. Кам'янець - Подільський

 

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс

"Писанкова веселка"

ВІТАЄМО!

 Вихованку народного художнього колективу

«Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»

Вихованка керівника Похилько О.А.

Толщина Кристина

отримала

ДИПЛОМ І ступеня

в номінації «Писанкові композиції».

 

ВІТАЄМО!
Переможців міського конкурсу з дизайну 
«Крок у майбутнє»:

Шевченківський район:

Номінація «Графічний дизайн»


1. Андрієвська Віолетта 14років, Гур. «Народна вишивка» 
СЗШ № 80 кер. Демчук Тетяна Леонідівна

 

 

Номінація «Дизайн середовища» (Декорація фрагменту тематичного інтер'єру)


1. Петрик Єлизавета 14років Гур. «Народна вишивка» СЗШ № 80 
2. Саврей Дар’я 14 років Гур. «Дитяча творча майстерня», КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР
3. Юрченко Поліна 7 років Гур. «Пані Соломинка», КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР 
4. Петюкіна Софія 12 років Гур. «Майстерня кераміки», КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР 
5. Євдокимова Аріна 9 років Гур. «Майстерня батіку», КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР 
6. Бабенко Георгій 10 років Гур. «Майстерня різблення», КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР 
7. Колісник Вікторія 12 років Гур. «Майстерня батіку», КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР 
8. Толщина Кристина 12 років «Майстерня батику», КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР
9. Донець Костянтин 8 років НВК ТЕЛ №61 Творча майстерня з аплікації соломкою «Золоте сяйво», клуб «Козачок» 
10. Проскурова Ганна 11 років СЗШ №119 Творча майстерня з аплікації соломкою «Золоте сяйво», клуб «Козачок» 
11. Харитонюк Роман 8 років НВК ТЕЛ №61 Творча майстерня з аплікації соломкою «Золоте сяйво», клуб «Козачок»

Номінація «Промисловий дизайн (предметний дизайн)


1. ГРАН-ПРІ Парфеєвець Софія 12 років Гур. «Декоративний розпис», КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР 
2. Свиридова Олександра 12 років Гур. «Декоративний розпис», КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР 
3. Шапошнікова Діана 14 років Гур. «Декоративний розпис», КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР 
4. Янчук Сніжана 9 років КЗО «СЗШ№ 40» ДМР Народні ремесла

Номінація «Дизайн одягу та аксесуарів»


1. Калашнікова Аліса 14 років Гур. «Народна вишивка», СЗШ № 80 
2. Гречка Ангеліна 9 років Гур. Театр моди «Шарм» КПНЗ «ЦПР№ 1» ДМР 
3. Гунько Ліза14 років Гур. Театр моди «Шарм» КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР 
4. ГРАН-ПРІ Удовицька Маргарита 13 років Гур. Театр моди «Шарм» КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР 
5. Тихоненко Анастасія 12 років Гур. «Майстерня петриківського розпису», ЦПР № 1 
6. Ніконенко Марія 9 років Гур. «Чарівний бісер», КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР 
7. Щербакова Марія 9 років Гур. «Чарівний бісер», КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР 
8. Волощук Євгенія 11 років КЗО «СЗШ№ 40» ДМР Народні ремесла.

Номінація «АРТ дизайн»


1. Базно Анастасія 9 років Гур. «Чарівний бісер», КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО!!! 
Керівника гуртка "Юні друзі природи" - Постол Світлана Іванівна 

за I місце 

в обласному конкурсі "Краще творче об'єднання"

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО!!! 
Майстра народної творчості з лозоплетіння, керівника гуртка "Майстерня лозоплетіння".
Народного художнього колективу "Школа образотворчих мистецтв "Суцвіття" з присвоєнням почесного звання член "Національної спілки майстрів народного мистецтва України"

 

 

 

 

03.03.2018 року відбулось нагородження переможців виставки – конкурсу "Мій домашній улюблинець"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Нагородженя переможців 5 - го міського конкурсу дитячого малюнку "МАГІЯ ТЕАТРУ".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.02.2018 року  Зразковий художній колектив хореографічна студія "Грація" брала участь у Міжнародному Фестивалі конкурсіАР

"ARTRAVE"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.01.2018 року відбулось нагородження переможців виставки – конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет» в екологічному центрі Міського Палацу дітей та юнацтва.

Участь брали вихованці гуртків "Пані Соломинка " та "Юні друзі природи".

 

 

  

 

 

 

 

 Свято «Уся юннатівська родина у творчих звершеннях єдина»

 Нагороджені грамотами Обласного департаменту освіти та науки: 


за І місце в обласному конкурсі

«На кращого юного майстра народних ремесел»:


в номінації: «Народна вишивка» - Михайлова Катерина,

керівник Макаренко С.П., 


в номінації «Лозоплетіння» - Сенник Іван,

керівник Мукасєєва Л.Н.

за ІІ місце в обласному конкурсі

«На кращого юного майстра народних ремесел»:


в номінації «Писанкарство», - Сімонова Анастасія,

керівник Іващенко О.В.

 

 

   

 

Вихованці гуртка «Юні друзі природи» отримали грамоту

за ІІ в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»

 

 

 

  та за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу

«Мій рідний край, моя земля»

за напрямом «Практична природоохоронна робота та екологія»,

номінація «Птах року».

 

 

Нагодродження переможців

міського етапу обласної виставки

"На кращого юного майстра народних ремесел"

 

 

 

 

Театральна студія "Успіх" брала участь у 

ХVII Всеукраїнському фестивалі
аматорських театрів та цирку 
«Театральний форум 2017», який 
проходив з 28 жовтня по 29 жовтня 2017 р. м. Ірпінь.
Та отримали: Диплом І ступеня, диплом

"Краща режисерська робота"

 

 

 

Зразковий художній колектив 

"Театр пісні "Альянс"

керівник Кошара Алевтина Володимирівна

брав участь у VIII Міжнародному фестивалі - конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів

мод "Квітуча країна" м. Умань

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Колектив отримав такі результати:

6 дипломів - II ступеня

5 дипломів - І ступеня

Вітаємо!!!!!!!!!!

12-15 жовтня 2017 року відбувся Чемпіонат України з козацького двобою

м. Київ "Школа бойових мистецтв "Лотос"

брала участь та отримала такі результаті : 2 дипломи - І ступеня

 

 

   7,8 жовтня 2017 року у КДЦ "Дніпро ПРЕС" відбувся Міжнародний конкурс "Зірки 21 століття" у конкурсі брали участь колективи КПНЗ "Центр позашкільної роботи №1" ДМР зразковий художній колектив "Театр пісні "Альянс", керівник Стернад Наталія Анатоліївна та зразковий художній колектив "Хореографічна студія "Грація", керівники Відмич Наталья Валентинівна та Сверчкова Яна Олегівна. Хореографічна студія "Грація" отримала 6 дипломів - ІІ ступеня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08 жовтня 2017 року відбувся чемпіонат області з HOKUTORYU JU-JUTSU вихованці секції з джиу - джитсу «SHORI» брали участь та отримали такі результати: І - 10; ІІ - 2; ІІІ - 2. ТАК ТРИМАТИ!!!!!! Вітаємо з перемогою!

 

 

 

 

 

23 вересня 2017 року "Школа бойових мистецтв "Лотос" брала учась Чемпіонаті з козацького двобою м. Кам'янське. Отримали такі результати:

3 - І міста 1-ІІ міста

     

 

 

 

 

Директор  КПНЗ "Центр позашкільної роботи № 1" ДМР 

Михайлова Людмила Иванівна

нагороджена відзнакою голови Дніпропетровської обласної ради 

Пам'ятним знаком "85 років Дніпропетровській області" 

 

 

 

Дипломна робота

народного художнього колектива

Школи образотворчих мистецтв "Суцвіття"

( анімацільний фільм "Зробленно в Україні")

Керівник:  Скульська Тетяна Олександрівна приймали участь у Всеукраїнському фестивалі дитячого кіно та телебачення "Веселка" м. Кременчук.

Отримали нагороду ДИПЛОМОМ ІІ ступеня.

 

 

 

Зразковий художній колектив Театр пісні "Альянс"

Керівник Кошара Алевтина Володимирівна

брав участь у Мистецькому фестивалі - конкурс

BUGAZ AQUA FEST 2017

  

 

 

Народний художній колектив Шоу - студія "БЕБ"

Брав участь у всеукраїнському фестивалі

дітячо - юнатської творчості

"ЖЕМЧУЖИНА У МОРЯ"  2017 м. Одеса

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія




Новини


3 квіт. 2018
Нагородження переможців міського конкурсу читців «О, слово рідне, хто без тебе я ? »
03 квітня 2018 року у приміщенні КПНЗ «Міський палац дітей та юнацтва» ДМР відбулася церемонія нагородження переможців міського конкурсу читців «О, слово рідне, хто без тебе я ? » (в рамках святкування 100-річчя від дня народження Олеся Гончара). Від Шевченківського району участь у заході брали: • Людмила Козак (ССЗШ № 126); • Діана Паталаха (НВК № 99); • Катерина Бринза (НВК № 99).

2 квіт. 2018
"О слово рідне, хто без тебе я..."
.

2 квіт. 2018
Міський відбірковий тур для учнів 5-6 класів «Відкрий для себе Україну».
23 лютого 2018 р. у приміщенні КПНЗ «Міський палац дітей та юнацтва» ДМР відбувся міський відбірковий тур для учнів 5-6 класів «Відкрий для себе Україну». Від Шевченківського району участь брала команда СЗШ № 19, які отримали Диплом ІІ ступеню. Вітаємо команду з перемогою !!!

25 бер. 2018
Всеукраїнський конкурс-виставка«Писанкова веселка»
24.03 2018 у м.Києві у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувався арт-фестиваль рукоділля «Веремія». Захід уже став традиційним святом творчості та майстерності дітей і молоді. У ньому поєднадва всеукраїнських конкурси-виставки «Писанкова веселка» та «Бісерне сяйво» і два творчі майданчики: Мануфактура «Жіночі витребеньки» та майданчик «АРТ-МОДА».

19 бер. 2018
"О слово рідне, хто без тебе я..."
16 лютого 2018 р. у приміщенні КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР відбувся районний конкурс читців «О, слово рідне, хто без тебе я?…».

13 бер. 2018
"Магія театру"
1 березня 2018 року у Дніпропетровському академічному «Театрі опера и балету» відкрилася традиційна дитячо-юнацька виставка картин «Магія театру», ініційована Дніпропетровської оперою. Головний партнер проекту — міський дитячо-юнацький центр клубу «Веселка».

Всі новини