Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Лютий 2018

ПЛАН

виховної роботи та масових заходів

Комунального позашкільного навчального закладу

«Центр позашкільної роботи № 1»

Дніпровської міської ради

ЛЮТИЙ  2018 р.

з/п

 

Назва заходу

Дата, час

 

Назва  гуртка

 

Відповідальні

 

01.02.2018 р. (четвер)

 

 

1

 

«Мій домашній улюбленець» - міський конкурс – подання робіт до «ЦПР № 1»

з 02.01.

до 23.02.

2018

«Юні друзі природи», міська дитяча асоціація захисту тварин

 

Кошара А.В.,

Постол С.І.

50 дітей

 

2

Засідання школи молодого педагога.

10.30

Педагогічні працівники

Седнева О.О.

 

 

 

3

Участь у методичному об’єднані керівників відділів декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва позашкільних закладів міста. МПДЮ

11.00

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

зразковий художній колектив «Школа рукоділля»

Усенко Ю.В.

 

02.02.2018 р. (п’ятниця)

 

 

4

Районний відбірковий тур для учнів

5-6 класів «Відкрий для себе Україну».

12.00

Учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.

180 дітей

 

03.02.2018 р. (субота)

 

 

5

Акція: «Піклування про зимуючих птахів».

постій-

но

 

«Юні друзі природи»

Постол С.І.,

30 дітей

 

04.02.2018 р. (неділя)

 

 

6

Участь у міській акції: «Тепло дитячих сердець» - допомога безпритульним тваринам.

 

постій-

но

 

«Юні друзі природи»

 

Постол С.І.,

30 дітей

 

 

7

Творча майстерня по виготовленню деталей костюмів та атрибуту для концертних номерів.

 

16.00

зразковий художній колектив «Театр пісні «Альянс»

 

Стернад Н.А.

15 дітей

 

05.02.2018 р. (понеділок)

 

 

8

Нарада членів адміністрації.

13.30

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.

 

 

 

9

«Щасливий той,  хто щасливий дома» - виховна година.

15.30

«Чарівний бісер»

Лепетуха Т.С.

10 дітей

 

 

 

 

10

«Добрі справи красять людину» - бесіда.

18.00

Секція з джиу-джитсу «Shori»

клуб школярів «Фенікс»

Чуріков Е.Е.

12 дітей

 

 

06.02.2018р. (вівторок)

 

 

11

«Сторінка народознавство про місяць – лютий.

 

15.30

 

«Планета Знань»

Малініна Г.М.

16 дітей

 

07.02.2018 р.  (середа)

 

 

12

«Український танок - квітучий вінок» - відкрите заняття.

17.00

Хореографічна ансамбль «Кристал»

Овечко В.П.,

Ребезова Д.О.

12 дітей

 

08.02.2018 р. (четвер)

 

 

13

«Люди,  які прославили Україну» - виховна година до Дня Героїв Небесної Сотні.

 

12.45

 

«В країні Цікавинки»

 

Тонконог Н.Л.

18 дітей

 

09.02.2018 р. (п’ятниця)

 

14

 

Районний фестиваль: «Екотворчість».

 

14.00

Учні шкіл району

Маліновська І.В.

30 дітей

 

10.02.2018 р. (субота)

 

 

15

 

«Валентинка» - ігрова програма.

 

12.00

Танцювальна студія «ЮДЕНС»

клуб школярів «Гармонія»

 

Тарасевич С.С.

20 дітей

 

 

 

16

 

 

Інтелектуально-розважальний квест.

 

 

13.00

«Декоративний розпис»

клуб школярів «Фантазія»

 

 

Цимбалій Т.І.

19 дітей

 

11.02.2018 р. (неділя)

 

 

17

«День Святого Валентина» - розважально-ігрова програма.

 

10.45

Центр розвитку і навчання «Умка»

Левіна О.В.

17 дітей

 

 

18

«День Святого Валентина» - виховна бесіда.

 

11.45

«Майстерня  лозоплетіння»

Мукасєєва Л.Н.

6 дітей

 

 

 

19

«Українська тема у творчості

М. Глінки» - урок-бесіда про життя і творчість М.Глінки, ім’я якого носить Дніпропетровська Академія музики.

 

12.00

 

Музична студія «Мажор»

 

Хорошко І.О.

5 дітей

 

 

20

«Добро починаються з себе!» - виховна година.

 

13.45

 

«Вишивка»

Макаренко С.В.

7 дітей

 

12.02.2018 р. (понеділок)

 

 

21

Тематичне заняття: «Виготовлення валентинок».

12.20

 

«В країні Знань»

Седнева О.О.

16 дітей

 

 

22

 

Рейд перевірки з техніки безпеки та пожежної безпеки.

13.30

 

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.,

Юрко А.І.,

Храмцов І.В.

 

 

 

23

 

«Листи та листівки. Розмови про кохання» - урок-гра.

15.00

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття», І р.н.

Скульська Т.О.

14 дітей

 

 

24

Тематичне заняття: «Сердечні валентинки  шлють привіт».

15.30

«Пізнайко»

Богиня В.М.

14 дітей

 

 

25

«Каліграфічні мессенджери кохання» - виставка графіки.

17.45

 «Світ графічного дизайну»

Скульська Т.О.

6 дітей

 

13.02.2018 р. (вівторок)

 

 

 

26

«Символіка Афродіти» - виховна година до Дня Святого Валентина. Історія та традиції святкування Дня закоханих.

 

 

15.30

 

«Пані соломинка»

клуб школярів «Фантазія»

 

Юрченко О.С.,

10 дітей

 

 

27

Пізнавальне заняття: «Розкажи Масляна, як млинці пекти?».

 

15.30

 

«Планета Знань»

Малініна Г.М.

16 дітей

 

 

 

28

 

«Все починається з любові» - пізнавально-розважальна концертна програма для старшокласників до Дня Святого Валентина.

 

 

 

16.30

 

 

Творчі колективи «ЦПР № 1»

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

Усенко Ю.В.,

Кошара А.В.,

культорганізатори

керівники гуртків

50-90 дітей

 

 

 

29

 

«День закоханих» - тематична бесіда.

 

17.15

Студія образотворчого мистецтва «Барвінок»

 

Козинець Ю.П.

10 дітей

 

14.02.2018 р. (середа)

 

 

30

«Зоряна година» - розважально-ігровий квест.

10.00

Школа комплексного естетичного виховання

Михайлова Л.І.,

керівники гуртків,

культорганізатори

75 дітей

 

 

31

Участь у міському інтелектуальному турнірі «Формула успіху» (1/4 фіналу). МПДЮ

 

15.00

Учні шкіл району

Маліновська І.В.,

педагог-організатор

6 дітей

 

 

32

«Елегія почуттів» - бесіда до Дня Святого Валентина.

15.30

«В’язання»

Мешечко Л.М.,

9 дітей

 

 

 

33

«Моя найкраща Валентинка» -  розважальна програма за участю вихованців середньої та старшої групи колективу.

16.00

Народний художній колектив «Шоу-студія «Беб»

Ткаченко Н.В.,

Захорольська А.А.

40 дітей

 

 

34

Урок-гра: «Як українці зустрічають свято Святого Валентина».

16.00

«Англійська мова»

Бубнова Л.І.є

12 дітей

 

 

35

«Казка, як  засіб образного навчання і виховання дітей» - відкритий виховний захід.

17.00

Хореографічна ансамбль «Кристал»

Овечко В.П.,

Ребезова Д.О.

24 дитини

 

 

36

«День Святого Валентина» - тематична бесіда.

17.35

«Майстерня петриківського розпису»

Козинець Ю.П.

8 дітей

 

15.02.2018 р. (четвер)

 

 

37

«В гостях у казки» - пізнавально-ігрове заняття.

10.00

 

«Країна Веселкова»

Юрко А.І.

16 дітей

 

 

38

Виховна бесіда: «Усе починається з добра».

12.45

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

18 дітей

 

 

39

«Раз теплом зігріє серце – вік не прохолоне» - тематична бесіда.

16.00

Театральна студія «Успіх»

Соломончук І.В.

25 дітей

 

 

 

40

«Краса врятує світ» - конкурсно-ігрова програма до Дня Святого Валентина.

16.00

Циркова студія «Тріумф»

клуб школярів «Фенікс»

Кравченко В.О.

12 дітей

 

 

 

41

«Святий Валентин нас всіх любов’ю зігрів» - тематична бесіда.

18.00

зразковий художній колектив – хореографічна студія «Грація»

 

Відмич Н.В.,

Сверчкова Я.О.

18 дітей

 

16.02.2018 р. (п’ятниця)

 

 

42

«Святкуємо разом День Святого Валентина» - ігрова програма.

 

13.30

 

«В країні Знань»

Седнева О.О.

16 дітей

 

 

43

 

 

Районний конкурс читців: «О. рідне слово…».

 

14.00

Учні шкіл району

35 дітей

Маліновська І.В..

Кудашкіна Н.В.,

культорганізатори

 

 

44

«Масляна» - виховний захід. Святкове чаювання.

 

15.30

«Пані соломинка»

клуб школярів «Фантазія»

 

Юрченко О.С.

10 дітей

 

\17.02.2018 р. (субота)

 

 

45

Військово-спортивні змагання: «Козацькі розваги» до Дня пам’яті воїнів інтернаціоналістів.

 

12.00

 

Школа бойових мистецтв «Лотос»

 

Букрєєв І.Є.

10 дітей

 

 

46

 

«Чи вмієте ви перемагати?» - виховна година.

 

 

13.00

«Декоративний розпис»

клуб школярів «Фантазія»

 

 

Цимбалій Т.І.

19 дітей

 

18.02.2018 р. (неділя)

 

 

47

«Масницю святкували тай зиму проводжали» - пізнавальні програми.

(КЗ СЗ «Довіра», «ЦПР № 1»)

10.00

13.00

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

30 дітей

 

19.02.2018 р. (понеділок)

 

 

48

 

Засідання атестаційної комісії.

13.30

Педагогічні працівники

Тонконог Н.Л.

 

 

49

Участь представників районної молодіжної організації «Світ молоді» у благодійній акції «діти Парламенту дітям». МПДЮ

14.00

Районна молодіжна організація «Світ молоді»

Маліновська І.В..

педагоги-організатори

2 дитини

 

 

50

 

«Підіймаючи очі до неба» - пізнавальна бесіда до Дня Героїв Небесної Сотні.

15.00

«Дитяча творча майстерня»

клуб школярів «Гармонія»

Велика В.М.

18 дітей

 

 

51

«Хто загинув за Вкраїну, буде жити у віках» - виховна година до Дня Героїв Небесної Сотні.

18.00

«Світ чудес»

клуб школярів

«Фенікс»

Мойсова М.Ю.

10 дітей

 

20.02.2018 р. (вівторок)

 

 

52

Участь у міському етапі обласного конкурсу екологічної просвіти «Земля наш спільний дім». МПДЮ.

 

13.30

 

Учні школи району

Маліновська І.В..

педагог-організатор

10 дітей

 

 

 

53

 

 

«Я малюю Україну» - конкурс малюнків.

 

 

15.30

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття», ІV р.н.

 

 

Похилько О.А.

16 дітей

 

 

 

54

 

«Як долати труднощі і випробування?» - бесіда з вихованцями середньої групи

 

17.00

зразковий художній колектив «Театр пісні «Альянс»

Кошара А.В.

11 дітей

 

21.02.2018 р. (середа)

 

 

55

«Мої сходинки розвитку і успіху» - власна міні-виставка вихованця творчої групи «Майстерня живопису»

11.40

«Майстерня живопису»

Іващенко О.В.

1 дитина

 

 

 

 

56

 

 

«Театральні обрії» - районний фестиваль-огляд театральних колективів

 

 

13.00

 

Театральні студії «Успіх», «ДЖЕМ» «ЦПР № 1», театральні колективи шкіл району

Маліновська І.В.,

Кудашкіна Н.В.,

культорганізатори

Жадан І.В.,

Соломончук І.В.
керівники шкільних колективів

60 дітей

 

 

 

22.02.2018 р. (четвер)

 

 

57

«Хто такі запорожці?» - пізнавально-розважальна програма.

12.45

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

18 дітей

 

 

58

Участь у міському фольклорному фестивалі: «Наддніпрянські джерела».МПДЮ.

 

15.00

Учні шкіл району

Маліновська І.В.,

педагоги-організатори

18 дітей

 

 

59

 

«Свищік - оберег» - майстер-клас.

 

18.10

«Майстерня кераміки»

Лисенко І.О.

8 дітей

 


23.02.2018 р. (п’ятниця)

 

 

60

Участь у міському турі конкурсу для учнів 5-6 класів «Відкрий для себе Україну».МПДЮ.

 

13.00

Учні шкіл району

Маліновська І.В.,

педагог-організатор

10 дітей

 

 

61

Пізнавальна програма: «День Сніговика».

 

13.30

 

«В країні Знань»

Седнева О.О.

16 дітей

 

24.02.2018 р. (субота)

 

 

 

62

 

«Як танці змінюють наше життя на краще» - бесіда.

 

11.00

Танцювальна студія «ЮДЕНС»

клуб школярів «Гармонія»

 

Тарасович С.С.

20 дітей

 

 

63

 

«Квіти - символи» - вікторина.

 

 

13.00

«Декоративний розпис»

клуб школярів «Фантазія»

 

Цимбалій Т.І.

19 дітей

 

 

64

«Блискучий Руслан та безтурботний Фігаро» - співак українських народних пісень С. Гулак-Артемовський.

 

15.30

 

Музична студія «Мажор»

 

Шульман Л.Є.

7 дітей

 

25.02.2018 р. (неділя)

 

65

Акція: «Піклування про зимуючих птахів».

постій-

но

 

«Юні друзі природи»

Постол С.І.,

30 дітей

 

26.02.2018 р. (понеділок)

 

 

66

 

Нарада за участю директора.

13.00

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.

 

 

 

67

 

«Моя цікава Україна» - заочна подорож «Мандрівка Україною».

15.00

«Дитяча творча майстерня»

клуб школярів «Гармонія»

Велика В.М.

17 дітей

 

 

68

 

«Яка у нас весела зима була» - виставка дитячих робіт.

 

15.30

Студія образотворчого мистецтва «Барвінок»

 

Лисенко І.О.

10 дітей

 

27.02.2018 р. (вівторок)

 

 

69

«Вчимося жити у мирі і добрі!» - виховна година.

 

12.35

 

«Країна Веселкова»

Юрко А.І.

16 дітей

 

 

 

70

Нагородження переможців міського конкурсу «Собори наших душ». МПДЮ.

 

15.00

Вихованці творчих колективів «ЦПР

№ 1», шкіл району

Маліновська І.В.,

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

75-83 дитини

 

28.02.2018 р. (середа)

 

 

 

71

 

Участь  у міській виставці з дизайну «Крок у майбутнє». МПДЮ.

 

15.00

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»

 

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

17-27 дітей

 

 

72

«Відкритість та повага українців до інших культур» - година спілкування.

 

17.15

«Майстерня різьблення по дереву»

Похилько О.А.

10 дітей

 

 

73

«Веселі бурульки» - день зимових іменинників.

 

18.00

Хореографічний ансамбль «Кристал»

Овечко В.П.

Ребезова Д.О. 20 дітей

 

 

 

 

74

 

Подання робіт для участі у Міжнародному фестивалі: «Для Бога я створю найкраще».

 

 

лютий

Народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

зразковий художній колектив «Школа рукоділля»

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

25 дітей

 

 

 

75

 

«Тоновий  рисунок. Драпіровка в натюрморті» - відкрите заняття.

лютий

дата, час узгодж

народний художній колектив «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття», І рік навчання

 

Скульська Т.О.

10 дітей

 

 

76

Участь у змаганнях на Кубок Області з Козацького двобою. Місто Камьянське.

лютий

дата. час узгодж.

 

Школа бойових мистецтв «Лотос»

 

Букрєєв І.Є.

5-8 дітей