Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1 " Дніпропетровської міської ради
 
--
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2018

 

ПЛАН

виховної роботи та масових заходів

Комунального позашкільного навчального закладу

«Центр позашкільної роботи № 1»

Дніпровської міської ради

КВІТЕНЬ  2018 р.

з/п

 

Назва заходу

Дата, час

 

Назва  гуртка

 

Відповідальні

01.04.2018 р. (неділя)

 

1

Участь у благодійній акції «Добро в твоєму серці» - підгодівля безпритульних тварин та птахів.

протя -

гом дня

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

10 дітей

 

2

Участь  у  І-му  Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Start of the stars».

протя -

гом дня

Театральні студії «ДЖЕМ», «Успіх»

Жадан І.В.,

Соломончук І.В.

23 дитини

02.04.2018 р.  (понеділок) 

 

3

Нарада членів адміністрації.

13.30

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.,

заступники директора

 

4

Творча майстерня до Великодня. Виготовлення пасхальних виробів «Великоднє диво».

15.00

«Дитяча творча майстерня»,

к/ш «Гармонія»

Велика В.М.

16 дітей

03.04.2018 р.  (вівторок) 

 

5

Єдиний урок з вихованцями гуртків «Олесь Гончар – видатний український письменник і громадський діяч».

за розкла -

дом

 

Гуртки «ЦПР № 1»

 

Юрко А.І.,

керівники гуртків

200 дітей

 

6

Участь у міському заході до Великодніх свят. Проведення майстер-класу з виготовлення писанок, Будинок мистецтв.

 

12.00

 

Керівники гуртків

 

Іващенко О.В.,

Похилько О.А.

 

 

7

 

 

Районний фестиваль з декоративно-прикладного мистецтва  «Пасхальні кольори».

 

 

 

13.00

Народний художній колектив Школа образотворчих мистецтв  «Суцвіття», зразковий художній колектив «Школа рукоділля», учні шкіл району

 

 

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

70 дітей

 

8

Участь у нагородженні переможців конкурсу «О слово рідне,

хто без тебе я?». МПДЮ.

15.00

Учні шкіл Шевченківського району

Маліновська І.В.

3 дитини

 

9

Пізнавальна година до Дня гумору «Квітневі усмішки».

 

15.30

«Пані соломинка»,

к/ш «Фантазія»

Юрченко О.С.

10 дітей

 

10

 

«Весняний ліс» - пізнавальний урок.

 

15.30

 

«Планета Знань»

Малініна Г.М.

17 дітей

04.04.2018 р. (середа)

 

11

Участь у міському огляді моделей учнівського самоврядування «Maxima».МПДЮ.

 

14.00

Учні шкіл Шевченківського району

 

Маліновська І.В.

20 дітей

 

12

 

Виставка тематичних композицій: «Великодні дзвони дзвонять!».

 

15.30

Народний худ. колектив  ШОМ «Суцвіття»

 

Похилько О.А.

16 дітей

13

 

«Весна! Великдень! Радість!» - усний журнал.

 

16.00

 

«Англійська мова»

Бубнова Л.І.

17 дітей

05.04.2018 р. (четвер)

 

 

14

Участь у обласному етапі міської виставки  «Країна чарівних книжок» (надання робіт). МПДЮ.

10.00

Народний художній колектив ШОМ «Суцвіття», зразковий художній колектив «Школа рукоділля», учні шкіл району

 

 

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

15 дітей

 

 

15

Участь у обласній виставці

 «З Україною в серці» в музеї «Літературне Придніпров’я»

15.00

Народний художній колектив ШОМ «Суцвіття», зразковий художній колектив «Школа рукоділля», учні шкіл району

 

 

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

30 дітей

 

 

16

Участь у міській  виставці «Пасхальні кольори», МПДЮ.

16.00

Народний художній колектив ШОМ «Суцвіття», зразковий художній колектив «Школа рукоділля», учні шкіл району

 

 

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

60 дітей

 

17

Участь у міській  виставці «Пасхальні кольори» МПДЮ. Майстер-клас з писанкарства «Писанковий дивосвіт»

16.00

Народний художній колектив ШОМ «Суцвіття»

 

Іващенко О.В.

5 дітей

 

18

Виховна година з нагоди Великодня: «Верба красна розцвітає, про Великдень сповіщає!».

12.35

 

«Країна Веселкова»

Юрко А.І.

16 дітей

 

19

«Пасхальні дзвоники» - урок творчості.

15.30

 

«Планета Знань»

Малініна Г.М.

17 дітей

 

 

20

«Пасхальні традиції» - виховна бесіда.

15.30

Народний художній колектив Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

«Майстерня кераміки»

 

 

Лисенко І.В.

10 дітей

06.04.2018 р. (п’ятниця)

 

21

 

Перегляд фільму-розповіді: «Хай буде з нами Великодня казка!».

10.00

Школа комплексного естетичного  виховання

Михайлова Л.І.,

культорганізатори,

керівники гуртків

75 дітей

 

22

 

«Свято Великодня» - виховна бесіда.

13.30

«В країні Знань»

Седнєва О.О.

16 дітей

 

23

Участь у міському конкурсі  театрів моди  «На подіумі юнь, краса, гармонія». МПДЮ.

14.00

Театр моди «Шарм»

Щербакова С.В.,

Відмич Н.В.
18 дітей

 

24

 

«Калейдоскоп розважальних завдань» - пізнавальна програма.

16.00

«Декоративний розпис»

к/ш «Фантазія»

Цимбалій Т.І.

17 дітей

 

25

«Подарунок на Великдень» - пізнавально-практичне заняття.

16.00

«Вишивка»

Макаренко С.П.

7 дітей

 

26

Тематичне заняття до Свята Великодня «Пасхальні дзвони».

18.00

«Світ чудес»

Мойсова М.Ю.

10 дітей

 

07.04.2018 р.  (субота)

 

 

 

27

«Пасхальні свята» - виховна бесіда.

09.00

Народний художній колектив Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»,

«Майстерня лозоплетіння»

Мукасєєва Л.Н.

6 дітей

 

28

Виховна година до свята Великодня «Добротою себе виміряю».

10.00

Школа бойових мистецтв «Лотос»

Букрєєв І.Є.

10 дітей

 

 

29

«Великоднє диво!» - конкурс писанок серед вихованців.

13.30

Студія  народної творчості «Соняшник» ІІІ р.н.,

«Майстерня живопису»

Іващенко О.В.

21 дитина

08.04.2018 р. (неділя)

30

Свято Великодня!

 

 

 

09.04.2018 р.  (понеділок)

31

Святковий день!

 

 

 

10.04.2018 р. (вівторок)

 

32

 

Участь у міському  смотрі-огляді дитячо-юнацької творчості

«Зоряне коло» (читці). МПДЮ.

 

12.00

Учні комунальних закладів освіти Шевченківського району

 

Маліновська І.В.

10 дітей

 

33

Участь у міському  смотрі-огляді дитячо-юнацької творчості

«Зоряне коло» (фольклорні колективи). МПДЮ.

 

14.00

Учні комунальних закладів освіти Шевченківського району

 

Маліновська І.В.

33 дитини

11.04.2018 р. (середа)

 

 

34

 

Проведення майстер-класу  по писанкарству зі студентами Будівельної академії  «Скриня народної мудрості».

 

 

13.00

Народний художній колектив Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»

 

Іваненко О.В.,

Похилько О.А.

 

 

 

 

35

 

 

 

Участь у міському  смотрі-огляді дитячо-юнацької творчості

«Зоряне коло» (вокал). МПДЮ.

 

 

 

14.35

Вихованці гуртків комунального позашкільного закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської міської ради,

учні комунальних закладів освіти Шевченківського району

 

Михайлова Л.І.,

Маліновська І.В.,

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

Стернад Н.А.,

Кошара А.В.,

культорганізатори

12 дітей

 

12.04.2018 р. (четвер)

 

36

 

Заняття-гра: «Мандрівка листа».

 

12.45

 

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

17 дітей

 

 

 

 

37

 

 

 

Участь у міському  смотрі-огляді дитячо-юнацької творчості

«Зоряне коло» (цирк), МПДЮ.

 

 

 

 

11.25

 

 

 

Вихованці гуртків комунального позашкільного закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської міської ради

 

Михайлова Л.І.,

Маліновська І.В.,

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

Кравченко В.С.,

культорганізатори

3 дитини

 

 

 

 

 

 

 

38

 

 

 

 

 

Участь у міському  смотрі-огляді дитячо-юнацької творчості

«Зоряне коло» (хореографія). МПДЮ.

 

 

 

 

 

 

15.30

 

 

 

 

Вихованці гуртків комунального позашкільного закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської міської ради,

учні комунальних закладів освіти Шевченківського району

Михайлова Л.І.,

Маліновська І.В.,

Кудашкіна Н.В.,

Жадан І.В.,

Ткаченко Н.В.,

Захорольська А.А.,

Відмич Н.В.,

Сверчкова Я.О.,

Овечко В.П.,

Ребєзова Д.О.,

Тарасевич С.С.,

Погребняк Р.С.,

культорганізатори

218 дітей

 

39

«Перша людина у космосі» - тематична бесіда.

 

15.30

 

«Планета Знань»

Малініна Г.М.

17 дітей

 

 

40

 

 

Виставка тематичних композицій до Великодня.

 

 

17.45

Народний художній колектив Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття», «Майстерня різьблення по дереву»

Похилько О.А..

15 дітей

13.04.2018 р. (п’ятниця)

 

41

«Космос і людина»  - тематична бесіда до Всесвітнього дня авіації космонавтики.

 

15.00

«Петриківський розпис»

Козинець Ю.П.

10 дітей

 

42

 

Гра-квест «Найкмітливіші діти!»

з вихованцями хореографічного ансамблю «Кристал»

 

15.30

Хореографічний ансамбль «Кристал»

Овечко В.П.,

Кудашкіна Н.В.,

культорганізатори

30 дітей

14.04.2018 р. (субота)

 

43

 

«Ми разом і в цьому наша сила» - тематична година спілкування.

 

13.00

«Декоративний розпис»

к/ш «Фантазія»

 

Цимбалій Т.І.

17 дітей

 

 

44

 

Засідання членів міської громадської дитячої організації – «Асоціація захисту тварин».

14.00

Вихованці гуртка «Юні друзі природи»,

учні комунальних позашкільних та навчальних закладів освіти міста

Кошара А.В.
Постол С.І.

45 дітей

 

45

Екскурсія  до академічного театру драми та комедії. Перегляд вистави «Принцеса і Трубадур».

11.00

Дитяча творча майстерня 

к/ш «Гармонія»

Велика В.М.

17 дітей

15.04.2018 р. (неділя)

 

46

Тематична бесіда: «Ця загадкова планета. Польоти у космос».

09.00

Центр розвитку і навчання «Умка»

Левіна О.В.

13 дітей

16.04.2018 р. (понеділок)

 

47

Нарада членів адміністрації.

13.30

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.

заступники директора

17.04.2018 р. (вівторок)

 

48

«Космічні орбіти» -  тематична бесіда до Всесвітнього дня авіації і космонавтики.

15.30

ШОМ «Суцвіття», «Рисунок»

Лисенко І.О.

15 дітей

 

 

18.04.2018 р. (середа)

 

 

49

 

Участь у міському конкурсі-огляді «Місто майстрів» на базі «ЦПР № 1».

16.04, 17.04., 18.04

 

14.00

 

 

Народний художній колектив Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»

Усенко Ю.В.,

керівники гуртків

70 дітей

 

50

 

Участь у творчій зустрічі керівників театральних колективів, ЦПР № 2.

 

16.00

 

Керівник театральних студій «ДЖЕМ», «Успіх»

 

Соломончук І.В.

10 дітей

 

 

51

 

 

«Здобутки майстрів сучасності» - тематична бесіда.

 

 

17.35

Народний художній колектив Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття», «Майстерня петриківського розпису»

 

 

Козинець Ю.П.

9 дітей

19.04.2018 р. (четвер)

 

52

 

Засідання школи молодого педагога.

10.30

Педагогічні працівники

Седнєва О.О.

 

53

Тематичне заняття: «Космос. Сонячна система».

 

12.45

 

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

17 дітей

20.04.2018 р. (п’ятниця)

 

54

Відкрите заняття з англійської мови.

09.05

ШКЕВ

Бубнова Л.І.

35 дітей

 

 

55

Участь у міській екологічній акції «Еконабат».

12.00

Представники молодіжної організації «Світ молоді» Шевченківського району

Маліновська І.В.

8 дітей

 

56

«Вийди, вийди, сонечко!» - бесіда про весняні явища в природі.

17.45

«Пізнайко»

Богиня В.М.

14 дітей

21.04.2018 р. (субота)

 

57

«Нам жити і пам’ятати» - тематична бесіда про наслідки аварії на ЧАЄС

 

12.00

 

«В’язання»

Мешечко Л.М.

10 дітей

 

 

58

 

Міська виставка домашніх та екзотичних тварин «Добро в твоєму серці».

 

 

13.00

 

«Юні друзі природи»,

дитяча громадська «Асоціація  захисту тварин»

Кошара А.В.,

Постол С.І.,

Кудашкіна Н.В.,

культорганізатори

40 дітей

22.04.2018 р. (неділя)

 

59

«Мужність і біль Чорнобиля» - виховна бесіда.

13.45

16.45

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

20 дітей


23.04.2018 р. (понеділок)

 

60

 

Нарада за участю директора.

 

13.00

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.

заступники директора

 

61

 

«Природа  - наш дім і ми її частина» - виховна бесіда.

15.00

«Дитяча творча майстерня»,

к/ш «Гармонія»

Велика В.М.

16 дітей

 

62

«Чорнобиль – біль душі» - виховна бесіда.

 

16.20

 

Театр моди «Шарм»

Щербакова С.В.

10 дітей

 

63

«Чорнобиль – скорбота пам’яті» -  виховна година.

18.00

Секція з джиу-джитсу «Shori», к/ш «Фенікс»

Чуріков Є.Є.

12 дітей

 

 

24.04.2018 р. (вівторок)

 

64

 

Єдиний урок пам’яті  про трагедію на Чорнобильській АЕС.

за розкла-

дом

 

Гуртки «ЦПР № 1»

Юрко А.І.,

керівники гуртків

300 дітей

 

65

 

«Чорнобиль – біль людства» - виховна година.

 

15.30

 

«Пані соломинка»,

к/ш «Фантазія»

 

Юрченко О.С.

10 дітей

 

 

66

Участь творчих колективів у обласному фестивалі дитячо-юнацької творчості:  «Моє Придніпров’я». МПДЮ.

14.00

Творчі колективи «Центр позашкільної роботи № 1»,

навчальних закладів освіти Шевченківського району

 

Михайлова Л.І.,

Маліновська І.В.,

Кудашкіна Н.В.,

керівники колективів,

культорганізатори

70-85  дітей

 

67

 

«Чого навчає нас природа» - тематична бесіда.

 

17.35

Студія образотворчого мистецтва «Барвінок»

 

Козинець Ю.П.

10 дітей

25.04.2018 р. (середа)

 

68

 

«Повага у відносинах» - бесіда.

 

16.00

 

Театр моди «Шарм»

Щербакова С.В.

10 дітей

26.04.2018 р. (четвер)

 

69

«Біль Чорнобиля…» - тематичне заняття.

 

10.00

 

«Країна Веселкова»

Юрко А.І.,

16 дітей

 

70

«Природні явища» - пізнавальна бесіда.

 

12.45

 

«В країні Цікавинки»

Тонконог Н.Л.

17 дітей

27.04.2018 р. (п’ятниця)

 

 

71

Участь вихованців народного художнього колективу «Шоу-студія «БЕБ» у Міжнародному фестивалі дитячо-юнацької творчості

«Старе місто». м. Камьянецьк-Подільський.

з 27.04. по 29.04.

Народний художній колектив

«Шоу-студія «БЕБ»

Ткаченко Н.В.,

Захорольська А.А.

28  дітей

 

72

Участь вихованців  народно-сценічного танцю «Зоряний» у Міжнародному фестивалі

«Танці народів миру», м.Київ.

 

з 27.04. по 29.04.

Ансамбль народно-сценічного танцю «Зоряний»

Жадан І.В.,

Погребняк Р.С.

22 дитини

 

 

 

 

 

 

73

Відкрите заняття з англійської мови.

09.40

ШКЕВ

Бубнова Л.І.

35 дітей

 

 

74

 

Розважально-ігрова програма:

«Свято солодощів».

 

10.00

Школа комплексного естетичного  виховання

Михайлова Л.І.,

культорганізатори,

керівники гуртків

75 дітей

28.04.2018 р. (субота)

 

 

75

 

 

«Дні пам’яті про Чорнобиль» - урок-бесіда.

 

 

09.00

Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття»

 «Світ графічного дизайну», І р.н.

Скульська Т.О.

12 дітей

 

76

Виховна година: «Пам’ять про Чорнобиль».

 

12.30

Центр розвитку і навчання «Умка»

Левіна О.В.

16 дітей

 

77

 

«Моя Україна – творча країна» - виховна година.

 

13.00

«Декоративний розпис»

к/ш «Фантазія»

Цимбалій Т.І.

17 дітей

 

78

Участь у Міжнародному форумі мистецтв (Готельний комплекс «Світанок»).

Протя-

гом дня

Зразковий художній колектив «Театр-пісні «Альянс»

Жадан І.В.,

Кошара А.В.,

52 дитини

29.04.2018 р. (неділя)

 

79

Участь у Міжнародному форумі мистецтв (Готельний комплекс «Світанок»).

Протя-

гом дня

Зразковий художній колектив «Театр-пісні «Альянс»

Жадан І.В.,

Кошара А.В.,

52 дитини

 

 

80

Участь у благодійній акції «Добро в твоєму серці» - підгодівля безпритульних тварин та птахів.

протя -

гом дня

«Юні друзі природи»

Постол С.І.

10 дітей

30.04.2018 р. (понеділок)

 

81

Нарада членів адміністрації.

13.30

Педагогічні працівники

Михайлова Л.І.,

заступники директора

 

82

«Будьмо слухняними» - виховна година.

17.45

«Пізнайко»

Богиня В.М.

14 дітей

 

83

Участь у міській акції «Тепло дитячих сердець» - допомога притулкам для тварин. (село Антонівка – притулок «Друг». Солонянський р-н, село Малозахарено – притулок «Пегас»).

Дата, час

узгодж.

«Юні друзі природи»,

члени міської дитячої громадської організації «Асоціація захисту тварин»

Постол С.І.

20 дітей